Dobyvatelé rudé planety (2005) (TV film)

Neskutečné... scénář psal instalatérský učeň, dialogy psal dislektik, režíroval to chovanec ústavu choromyslných a hráli tam amatéři z Horní Dolní. A to jsem ještě uráží všechny instalatéry, dislektiky, chromyslné a v neposlední řadě i šmíru.

Do hlubiny (2005)

Podprůměrný akční thriller s jednoduchým 1.000.000x zopakovaným scénářem. Jessica Alba, jestli je kus? Je to věc čistě individuální a subjektivní, můj typ ale není, ale hlavně herecky nic moc. Vcelku se to dalo zkouknout. Jednou ale stačí. Přidávám hvězdičku za prostředí. Potápění já můžu.

Golfový sen (2005)

Životopisné filmy se mi líbí a tento je vážně povedený.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Líbí se mi příměr s Přáteli. Podobná sympatická partička 5ti lidí. Vtipně napsané dialogy. Že není originální? To mi nijak nevadí, vždyť je to zábava.

Láska na inzerát (2005)

Klasická romantika bez nutnosti přemýšlet. Už jsem jej viděl víckrát, a nemám s tím problém podívat se i příště.

Letecké katastrofy: Srážka století (2005)

Neskutečná tragédie. Je s podivem, jaké drobnosti rozhodují o životech tolika lidí... Mám všechny tyhle kanadské rekonstrukce rád.

Mnichov (2005)

Film, který by se určitě svou syrovosti hodil spíše k Tarantinovi, ale osobně jsem čekal něco horšího.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Má me film funguje i po letech, a to jsem jej už viděl bratru tak 5x.

Noční let (2005)

Docela neschopný zabiják. Až jsem se tomu dost zasmál.