Střídavka (2022)

Chvíli mi trvalo, než jsem pochopil, že to je jiný film než jsem čekal, ale pak jsem se hodně bavil.

Superžena (2022)

Nuda. 45' čekání a pak tlačítko stop.

Šílená noc (2022)

Masakr Vánoc... Asi se to stane mým oblíbeným vánočním filmem. Super soundtrack. A bacha, abyste se neocitli na seznamu zlobivých...

Tajemství staré bambitky 2 (2022) odpad!

Plác, plác, plác. Od ničeho k ničemu, od ničeho nikam... To už mají větší potenciál pohádky i zprávy na ČT.

Top Gun: Maverick (2022)

Ano, skvěle poutavě natočeno, ano skvělé záběry leteckých bitev, ano dojemná atmosféra, ale bohužel nemůžu ani cítit ten americko-ruský vtíravý a prvoplánový hrdinný patos. Když ale člověk vypne ego a v mozku nechá zapnuté jen centra zraku, sluchu a emocí, tak zábava to může být slušná. Mně se to ale bohužel moc nedaří. Kdybych to uměl, dal bych 5*. ________________________________________________________________________________________________________________ Neodpustím si ale jednu výtku k maskérům. Starý vrásčitý chlap, který notabene starého i hraje, zbytečně vypadá s havraními vlasy bez stříbrné nitky spíše jako úchyl před mateřskou školkou, než jako mužský vzor a hrdina. Naštěstí měl T.C. po většinu času na hlavě helmu.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

Co to jako má být? 3 tygry mám rád, ale od filmu jsem čekal víc, než jen opakování klišé z jejich divadelních improvizaci... Chtělo by to kluci už víc než jen šilhajícího a pitvořícího se Štěpána Kozuba, rádoby ostravského burana v podání Alberta Čuby a scénáře na úrovni Babovřesk.

Válka o dědictví (2022)

Pokud máte rádi komedie s divadelní výpravou a s konverzačním, černým humorem a se skvělými hereckými výkony, pak se budete bavit jako já.

Vánoční příběh (2022)

Tohle je případ, kdy nechápu hodnocení ČSFD. Za mě na současné české poměry hodně povedená rodinná komedie. Karel Roden se jen objevil a musím se mu smát. Nejlepší, ne jen, komediální český herec. Po Večírku mne přesvědčil i tady.

Vesmírná propast (2022)

Asi dobrý námět, ale příšerné zpracování. Divadelní dialogy velmi strojené a bez uvěřitelných emocí (možná špatný dabing TV Prima). Všudypřítomná podbarvující hudba, která po chvíli leze na nervy než, že by dělala nějakou atmosféru. Výprava filmů C kategorie. A v neposlední řadě dost špatní herci. Všechno by se to ještě dalo asi při přimhouření obou očí hodit za hlavu, ale ono je to celkově fakt dost nuda. A to jsem se na ruské sci-fi fakt těšil.