3 sezóny v pekle (2009)

Zdánlivě nelogické uvažování, neústupnost v trapných politických názorech a iritující provokace hlavního hrdiny... Nelogické? Nereálné? Ano, nejradši byste ho zabili, ale stačí si přečíst pár diskusí pod politickými články na internetovém zpravodajství, abyste pochopili, že se tak děje stále a v míře větší, než byste byli ochotni připustit. Je to prostě arogance mládí, pramenící z frustrace z neuznání jejich "jedině správných" názorů, a které i když dostává životem přes hubu, odmítá si to přiznat a na místo boje s životem bojují s názory těch, kteří už pochopili. Hádek je dobře vybraný pro svou roli. Po technické stránce je film skvělý, ale umění, neumění, já se místy dost nudil (pro mne nezajímavé téma), a to u mě rozhoduje.

6. den (2000)

Standardní Schwarzeneggerovka. Zajímavý námět, nezajímavé provedení.

65 (2023)

Dějově sice chudší, ale docela slušné zvláštní efekty a slušné lokace. Být to bohatější na obsazení, a celkově nalít do filmu víc peněz, měl by Jurský park obstojnou konkurenci. Takhle to je hodně slušně béčko.

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Dědek je příjemný, vtipný a přirozený posunovač monologů pozvaných hostů, kteří tak na sebe prásknou mnohem více, než když má moderátor potřebu zviditelnit hlavně sebe jako egoista Kraus.

8 MM (1999)

Jedná z nejlepších kriminalek ve stylu americké drsné školy. Řekl bych i jeden z nejlepších hereckých výkonu Cage.

9 kulek (2022) odpad!

Vydržel jsem to 15 minut a v rámci duševní hygieny jsem šel od toho. Nevím, jestli to dělal ten český dabing, ale toho smrada, bych zabil už v 10. minutě. Sry, ale na to nemám.

911 in Plane Site (2004)

Pokud se člověk podívá na pár dalších filmů (např. o skupině Bilderberg), přečte si pár článků např. o tom kdo zaplatil válku v Iráku, začnou puzzle zapadat... Myslím, že v to, že události 11.9.2001 se staly tak, jak popisují oficiální místa, může věřit už jen zaslepený, A jak se říká v dokumentu: "kdyby se prokázalo, že lhali byť jen v jedné události, je jasné, že lžou i v ostatních". Pro mne je minimálně jasné, že do Pentagonu žádné letadlo nevrazilo a ostatní nárazy jsou opředeny spoustou pochybností..