Zastavte temnotu (2018)

Kdyby to nemelo tak krasny prostredi, asi by to nemuselo spatrit svetlo sveta. Tim zcela nedotazenym koncem cely film dost degradovali. Dve hodiny se koukate jak se honi dva manzele. Velka skoda.

Strýček John (2015)

Oddechovej direkt seržanta Taggerta z Policajta z Beverly Hills. Vtipny je ze v tom filmu si o nej dela Billy Rosewood starost, ze ma spatnou zivotospravu. Ale, kdyz se podivam, jak vypada o nekolik let pozdeji v tomto filmu, celkem se vsadim, ze se dal na veganstvi.

Temná stránka lodní dopravy (2016)

Todle by mělo být ve hlavních zprávách místo nějakého Bureše a né v 1h ráno. Čím víc, se zajímáš a víc víš, tim víc, ti musí bejt z toho všeho smutno.

Waco (2018) (seriál)

Víc takovejch projektů. V Americký historii je toho námětu až až. Ať se lidi dozví, jaký svinstvo se děje díky pocitu moci v organizacích, které se vydávají za naše ochránce. A myslete na to, že v reálu za to neměl nikdo z ATF ani organizace samotná, žádný trest! Nýbrž jen přeživší z komunity za skladování zbraní. Výsledkem debility na obou stranách smrt lidi, co to nezpusobili. Ohrana pisnicka.

Věčně mladá (2015)

Neni to vubec muj zanr. Koukl jsem na to kvuli Blake Lively a dostalo me to, jako uz dlouho nic. Behem dne jsem to videl 3x. Ona je tu naprosto uzasna. Skvela hudba.

Sindibád sedmi moří (1989)

Jee todle jsem jako malej zral :D nejvic ten fight s tema rytirema z pisku a souboj v ty kovarne, kde ty svaly vylezaly uplne z obrazovky :D Jafár :D

Zabít Gunthera (2017) odpad!

Arnieho vidim dycky rád a nejlepší na celym filmu je ta jeho country písníčka při titulcích. Hroznej shit. Normálně jsem to posouval dopředu, jak mě ten Killam lezl krkem.

Ztracené město Z (2016)

Ten film vlastně neměl žádné "finále". To mi tam chybělo.

Města zločinu (2017) (seriál)

O nase uzasna Ameriko....a nez, aby ste se snazili, aby to tam u vas nebylo jak ve valce o planetu opic, tak radsi stojite za tim, abychom to v Evrope diky blizkemu vychodu a africe meli taky.

Likvidátor (1996)

Nejlepsi, jak otevre ty dvere leticiho letadla a vubec ho to nevycucne.)