Mumie (2017)

Tom Cruise klesnul na úroveň Brendana Frasera. Todle mohlo byt mnohem lepší, kdyby to pojali trochu jinak - čistě napínavě, mysticky - třeba jako Prometheus nebo Covenant. Takle s těmi komickými a akčními scénami to bylo, jak další Mumie a Kríl Škorpion. Bohužel. Přitom zrovna ten Egypt by byl jak dělanej fakt na napínavej, děsivej příběh.

Lord of Tears (2013)

Teda tesil jsem se uz jen diky tomu prostredi ve kterym se dej odehrava. A bohuzel zklamani. Cim vic se to tahlo, tim vic jsem si rikal, ze to snad natocili naky typci na stredni skole. Eve byla ale jinak celkem micina.

Vetřelec ³ (1992)

Oproti prvnim dvoum dilum zklamani predevsim z toho duvodu, ze super modely vetrelce nahradila v nekterych scenach pocitacova grafika, kdezto pred tim byli bozi.Potom nemam rad scifi, kde je to jakoze takovy spianvy, "postapokalypticky" jakoze v tomdle pripade zasla vezenska stanice. Nesedl mi tendle dil timto ale i v hodne jinych vecech jako kamera, strih.. Porad samozrejme lepsi nez mnoho dalsiho v tomto zanru.

Jak vyrobit vraha (2015) (seriál)

S každym dalšim dílem mam chuť ty hajzly rozmlátit pálkou. Bohužel dneska všemi zbožňovaná amerika (nebo tedy těch pár elit) těmito praktikami ovládá celý svět.

OA (2016) (seriál)

Brit znam, mam jeji scenare rad, vedel jsem tak, co cekat. Ale jednoduse, tentokrat to bylo slabsi. Ac odpurce 80% moderni kinematografie - kde se s dejem pospicha, hlavne at je to sama akce, na ukor pribehu - ta todle se táhlo vážně až moc. Tešil jsem se, jak mi to vynahradí silný závěr, jak je u Brit zvykem, ale ani to se u mě v tomdle případě nakonalo. K tomu drobnosti typu, že mi nesedl výběr většiny herců, mnohdy nezajímavý výlety do vykreslení jejich postav, ...jednoduše - klasická Brit, ale tentokrát se to povedlo o poznání méně.

American Crime Story (2016) (seriál)

Super. Jsem rád za podobná ztvárnění historických událostí obzvláště z USA, kde si člověk uvědomí a pochopí, že v té sladké americe to není tak růžové, jak nám bylo doposud podsouváno. Naopak. Amerika má tolik vážných vnitřních problémů, ze kterých se ani dnes neumí vyléčit. A místo toho, aby se o to snažila, tak se spíš soustředí na vyvolávání konfliktů jinde po světě. První série bezvadná.

V mysli vraha (2015)

Zklamání. Hodně slabě zpracovaný. Kamera děsná.