Bergwelten - Trans Salzburgerland (2022) (epizoda)

Trans-Salzburgerland je dobrodružství na lyžích, o kterém každý sní. Olympijský vítěz a dva profesionální freerideři se pokoušejí o zimní přejezd ze Sportgasteinu do Hinterglemmu. Viktoria Rebensburg, Sabine Schipflinger a průkopnice freeridu Sandra Lahnsteiner se probojují přes hřebeny a ledovce. Pět dní prochází horami její domoviny. Po nejdivočejších sjezdech po celém světě nyní objevují hory své domoviny na Transsalcbursku. A finále je nejvyšší hora Rakouska.

Eliška a její rod - Staročeši proti Mladočechům (1966) (epizoda)

Sedmnáctiletý syn šéfa (Jiří Sovák) Jirka (Jiří Schmitzer) se rozhodne že se ožení, a s kufrem nakráčí za svou vyvolenou Monikou (Iva Janžurová) přímo do hospody. To rozčílí šéfa tak, že Monice dá okamžitě výpověď pro ztrátu důvěry. Vzápětí se na scéně objevuje Jirkova maminka. Rozvedení Jirkovi rodiče se po letech prvně shodují a totiž v tom, že svatbě je potřeba za každou cenu zabránit. Sova (Josef Kemr) okouzlen bezstarostnosti mládí, se rozhodne vydat zase na cesty aby zažil, co by jinak nezažil.

Profesor T. - Smrt v maskách (2018) (epizoda)

Podle mě nejlépe napsaný případ, co se týče samotní kauzy tak to je peklo...😢

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Automobil který se ve filmu objevil byl Columbia Electric Coach z roku 1899. Jednalo se o experimentální elektrický vůz. Electric Vehicle Company byla americká holdingová společnost, která fungovala v letech 1897 až 1907 a byla prvním výrobcem automobilů na baterie.

Svět přírody - Save the Panda (1983) (epizoda)

Pandám velkým hrozí vyhynutí, ale ve střední Číně se dvě centra pro pandy pouštějí do pozoruhodného experimentu s chovem pand v zajetí, aby je mohli vypustit do volné přírody.