Šťastný Nový rok (2011)

Jediny duvod proc jsem se, i pres svuj odpor k romantickym komediim, divala, bylo naslapane obsazeni. A jsem rada, ze je zase jednou dilo, ktere me sice nenadchlo a neprinutilo me zmenit pohled na tenhle zanr, ale nenudila jsem se celou dobu, ale asi jen 1/3 filmu a to vetsinu casu ubihajicich pribehu a nakonec jsem se probrala z mikrospanku a zjistila, ze vsechno je jinak nez to vypadalo. No, skoro vsechno.

Děvčátko se sirkami (2013) (TV film)

Klasika v novem kabatu, ktera uz neni jen pro deti. Je to moc hezky natocene, ale souhlasim, ze konec by mel byt v duchu celeho pribehu, ale protoze je to pro deti, chapu, ze to skoncilo tak jak to skoncilo. Ale i jako dospelaka me hodne zaujal pribeh a hlavne konec Inge, takze znovu- moc krasne natocene.

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Vtipny, zabavny, poucny. A proc by ne, copak se dejiny nemuzou podat lehce s nadsazkou? A ze animace neni nic moc? Copak musi vsechny vypadat stejne? Nahodou dobry.

Haunt (2013)

To je originality, až to bolí. Nuda a nuda a zase jenom nuda. Páreček puberťáku, který nemají nic jiného na práci než vyvolávat duchy. Nečekaná zápletka, že? Poznámka- příště víc veřit komentářům.

Náš vůdce (2008)

Jak malo staci k ovladnuti a vymyti mozku pubertaku. Zasadit seminko myslenky a sledovat co z toho roste a nakonec zjistit, ze ten obri strom problemu uz nemuzu vytrhnout a muzu jen sledovat zlo, ktere plodi. Nemecke filmy nejsou moje gusto, ale v tomhle pripade si vysoke hodnoceni zaslouzi.

Zmizení (2013)

Co vsechno je clovek schopny udelat pro zachranu sveho ditete? Hodne. Vetsinou nemam rada filmy,ktery jsou delsi nez dve hodiny, protoze to byva utahane, dlouhe pasaze a spousta hluchych a zbytecnych mist.Tady to nehrozi. Ale zase trochu vetsi spad by tomu neuskodil. Po dlouhe dobe napinavy film jak ma byt.

Grinch (2000)

Po predabovani uz to neni ono, ale nektere Grinchovo hlasky jsou porad dost dobry.

U Haliny v kuchyni (2014) (pořad) odpad!

Nemáš práci? Jdi do televize, a vař! V podání Haliny je to teda masakr velikosti XXXL. Nejdřív lobotomik Hruška, teď kozyla Pawlowská, kdopak další zkusí štěstí?

Static (2012)

Tohle už tu bylo tolikrát, že je až s podivem, že to ještě táhne. Manželé jsou doma pronásledování cizinci, kteří jim, kdoví proč, chtějí něco udělat. Ale přeci je tady něco, co jinde není.....i když až na úplném konci. Celou dobu jsem přemýšlela nad tím, jaká bude pointa a musím říct, že překvapila a ať bych přemýšlela sebevíc, tohle by mě nenapadlo. Prvních 70 minut se neuvěřitelně vleklo, akce veškerá žádná, žádný náznak toho, kam se to bude ubírat, nebo aspoň NĚCO, ale posledních 15 minut kdy se blíží ono rozuzlení mě donutilo přihodit jednu hvězdu.

Svatba na bitevním poli (2008) odpad!

Před lety jsem byla na filmu v kině a až do dneška jsem zapomněla na to, že jsem to viděla. Dneska sem to náhodou zahlédla v televizi a důvodů, proč se m to naprosto vykouřilo z hlavy je spousta. Nuda o ničem korunovaná stupidním příběhem.