Partička (2009) (pořad)

Je to lepší než naše česká Partička, ale pořád je to jen kopie a kopií zůstane.

Párty Hárd (2019)

To je tak nechutný, odporný, laický a trapný a sračkoidní, že je to téměř geniální.

Paterčata (2014) (seriál) odpad!

Jsem celkem mírumilovnej tvor, ale v tomhle případě bych to řezala hlava nehlava.

Pekelná výzva (2013) (pořad) odpad!

Jsem poměrně mírumilovný tvor, ale moderátorku bych chytla za hubu a vymáchala jí v hnoji a všechny soutěžící, kteří postrádají špetku hrdosti a pro peníze jsou ochotní podstoupit cokolik ponižujícího, s ní.

Písničky doktora Notičky (2014) (pořad)

To už je na tom naše hudební scéna finančně tak špatně, že i populární skupiny lezou do dětských pořadů a zpívají Pec nám spadla???????????? Jednu hvězdu za hudební kreativitu a jednu za to, že můj potěr to baví. Chinaski zdar!

Pitevna (2006) odpad!

Můj ty šotku.... Někdo měl dobrej(?) nápad natočit film s tématem nepodobným desítkám jiných....ale proč to ještě nezprdelit hloupými dialogy, proč neobsadit absolutní neherce, kteří z toho udělají nudu s velkým N......hlavní hrdinku včetně veškeré omladiny bych kopla do zádele a poslala na herecký kurz. No, vlastně veškeré osazenstvo. Děti na školní besídce pomocné školy mají víc hereckého nadání než tihle. A protože jsem to viděla jen dabované, tak musím říct, že ač máme jeden z nejlepších dabingů, tak tohle snad musel dělat někdo se sebevražednými sklony, protože tak stupidně mrtvolný dabing jinak není možný.

Plivu na váš hrob 2 (2013) odpad!

Co tohle jako mělo bejt??? To, že je nějaký film jakž takž povedený, ještě neznamená, že někdo musí jít a natočit další díl. Tak předně: došly sympatické herečky? To už jsou na skladě jen pipiny bez špetky hereckého nadání? Tady je tolik nesrovnalostí, že to průměrnýmu divákovi ničí mozkové buňky. A to, sakra, s velkým sebezapřením opominu chování hlavní hrdinky, který mě zvedalo z gauče. Do pekla s každým, kdo měl s filmem něco společnýho.

Plnou parou vzad! (2002)

Docela se divím kolik odpadů! tenhle film dostal, protože podle mě je to povedená komedie. Velikým překvapením pro mě byl Roger Moore. Jeho postava mě moc bavila, už proto, že asi málokdo by si ho dovedl v takové roli představit. Takový lepší průměr to je a mých 60% si to rozhodně zaslouží.

Počasíčko (1994) (pořad)

Můj ty světe, nedávno jsem to viděla po x-letech u kamaráda na VHS (no fakt, VHS!!!) a musím říct, že nechápu jak se tohle mohlo vysílat. Ale přiznám se, že když to běželo, bylo mi tak akorát, abych doufala, že tam bude chlap a já HO uvidím :-))). Dneska výtlem jako vrata. Neskutečná hovadina.