Upgrade (2015) (pořad) odpad!

Dávám tomuhle nováckému výblitku tři měsíce.

Věčně mladá (2015)

Jako absolutní nefanoušek romantických blábolů můžu říct, že tohle je dobrý. Originální námět, skvělé obsazení, které aspoň mě naprosto vyhovovalo a fantastický scénář. Dialogy Jenn a Ellis při jejich seznamování byly skvělý. Pravda, konec byl možná až moc předvídatelný, ale co, mě to bylo jedno.

Všemocný (2015) (seriál)

Po prvních dvou dílech musí říct, že pořádně ještě nevím jestli se mi to líbí nebo ne. Přikláním se k tomu že po pár dílech to upadne do stále se opakující smyčky a bude to o ničem.

Zbrusu Nový zákon (2015)

Vůbec nechápu to všeobecné nadšení z tohohle filmu. Podle popisu a zařazení mezi komedie jsem se na něj fakt těšila a výsledek? Tvůrci museli být vožralý, zhulený nebo obojí dohromady. Bůh jako buran v županu,co chlastá jako žívarina, kouří jak škodováckej komín, mlátí svojí manželku Bohyni i 10-letou dceru seřeže páskem kdykoliv se mu zachce. Prostě hovado. Ale dá se taťkovi utéct přes pračku,pokud nastavíte program na syntetiku, 40°C a 1200 otáček.A bohyně? Taková puťka, která si hraje se sportovníma kartičkama, vyšívá nebo se prohání po bytě s vysavačem a prachovkou. Jediné, co mi tenhle film nabídl, je zamyšlení nad tím, jak lidi mrhají svými bezcenným životy a jak by je změnili, kdyby věděli, kolik času jim zbývá. Měl v atom být nějaká nadsázka? Dost možná. Ale mé osobní shrnutí celého film je takové, že Bůh jako chlap selhal a Bohyně zachránila svět.

Z for Zachariah (2015)

Tohle bylo těžký zklamání. Hodina a půl teplého vzduchu.

Život je život (2015)

Vtipné. Ondřej Vetchý samozřejmě bezkonkurenčně nejlepší z celého obsazení. Vadily mi prostřihy do "Bondovského" stylu, ale jinak oddychovka.

Annabelle (2014)

Film jsem viděla po třech letech podruhé a musím říct, že poprvé se mi to líbilo víc. Pár scén je dobrých, ale celkově to na mě teď působilo vyčpělým stylem a tak nějak je to na mě málo "duchařské".

Babadook (2014) odpad!

BA-BA-DUK DUK DUK. Tady někomu šplouchá na maják. A to festovně. První polovinu filmu jsem měla chuť rozpárat toho spratka, druhou polovinu matinku a na konci bych zpráskala každýho, kdo se pod tohle veledílo podepsal. V 21. století banda géniů natočila film, který by možná obstál v 80. letech. Nejlepší herecký výkon předvedl pes a nejhorší všichni ostatní. Jako komedie dobrý. Na škále od 1 do 10 má tenhle film -100.

Backcountry (2014)

Od začátku bylo jasný jak to dopadne. Vždycky to skončí stejně.

Birdman (2014)

Tenhle film patří do kategorie přeceňovaných filmů. Ne, že by to boyl úplný brak, koukat se na to dá, ale rozhodně to není film, na který bych se podívala znovu. Příběh mě nebavil a to, co mě u toho udrželo byla postava Mikea, která mě jako jediná bavila a dlouhé sekvence bez střihů. Ale ani to nestačilo k tomu, abych se opravdu bavila.