Frajeři ve Vegas (2013)

film, ktorý neurazí ... iste veci čitateľné .. ale ked si to zoberiem, tak títo predstavitelia dali tomuto filmu tak viac živosti a radosti a tým sa stal viac ľudským ... páčili sa mi zápletky, aj ked boli trošku umelo hrané, ale na druhej strane je to komedia a som rád, že som sa dobre zabavil .. u mna za :)

Ledové království (2013)

najskôr som si čítal recenzie a zisťoval info o príbehu, ked som sa doma usadil si pozrieť tento zázrak od prvej chvíle som tušil, že to bude niečo iné ... obrazy, spev, lahkosť príbehu a neuveriteľné veselý a milý snehulika Olaf ma presvedčili, že 4 hviezdičky sú úplne zaslúžené .. krásny, dospelý príbeh, ktorý prejde ani sa nenazdám .. veľmi spokojný

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

nuda ... vela kriku pre nič ...efekty sú fajnové .. len treba vypnúť hlavu a pozerať a len vstrebávať všetko čo vidíme ... inak na jedno pozrietie

Plán útěku (2013)

štyri , lebo to stojí za to ... je to vypointovaný film, od začiatku sú rozdané charaktery , dej zaujímavý a iba vyčkávame na vyvrcholenie, ked sa začína lamáť chlieb. Schwarznegger je skvelý, v žiadnom inom filme som nevidel ho tolko hýbať tvárou ako tu :)

Rivalové (2013)

naprosto dokonalé, chvílami som mal z filmu pocit, ako je to umelo hrané, ale potom som si uvedomil, ako skvele urobený film, v ktorom hlavné postavy bolo cítiť ako žijú svojími rolami ... film, po ktorom som zmenil môj postoj voči Luadovi ... klobúk dole

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

megalomanský , akčný a nelogický, taký je nový výtvor uznávaného režíséra Guillerma del Tora. Až na druhý deň po vzhliadnutí filmu som si uvedomil, tie nelogické veci vo filme. A práve preto som rád, že som ten film mohol vzhliadnuť. od začiatku zapojený do deja, kde sa všetko rúti, herci skvelý, niekoľko prepojení a odkazov na predchádzajúce filmy, žiadne americké naťahovanie času, všetko ide ako má a nakoniec pri titulkoch humorná dorážka :) určite odporúčam, ale viac ako tri nedám .

Bůh žehnej Americe (2011)

už od úvodného monologu som vedel, že tento film bude obsahovať radikálne riešenia. neprekvapil a v podstate nám surovo predstavil americkú kultúru aj s jej zápornými dopadmi. film, ktorý stačí raz pozrieť, ale opäť nám pripomína časť reality, v ktorej žijú naši priatelia na druhej strane oceánu.

Nespoutaný Django (2012)

množstvo známych, neznámych hercov, vtipné a drsné dialogy, trošku sentimentu a máme tu western ako ušitý ...žasol som nad zobrazením tej doby, ktoré bolo samozrejme prehnané, ale o to realistickejšie oproti ostatným filmom .... nebyť však Waltza moje hodnotenie by bolo nižšie .. je to pán herec, ktorý celý film držal nad vodou ako rozprávač príbehu ... na jedno pozretie skvelý film ... na druhé nuda , no aj tak vo mne stále vibruje to prvé pozretie :)

Tintinova dobrodružství (2011)

Dej filmu, bol zjavný a predvídavý, je to vlastne rozprávka, ale spôsob jej spracovania ma dostala, úplne som pri nej prestal rozmýšľať a len som sa nechal unášať vlnou tohto rozprávkového filmu, ktorý vlastne nemal ani hluchú chvíľu. Kamera a 3D urobili svoje a určite patrí medzi tých málo diel, ktoré patria do kina, alebo pred veľký 3D televízor do obývačky.

Jeden den (2011)

Jeden deň v roku , jeden bezvýznamný deň, no i ten si nájde význam pre dvoch blízko vzdialených ľudí . Zaujímavá myšlienka, knihu sa neodvážim prečítať, ale film je skvelý. Chémia medzi Sturgessom a Hathaway funguje naplno, obaja tu hrajú perfektne a človek by im uveril, že sú tým čo hrajú. Dej sa prelína nenútene, nie sú tu zbytočné scény a všetko sa rúti do istého konca. Odporúčam .