Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Skvělý, velmi mile překvapující film. Těšila jsem se na něj, ale nečekala jsem, že se až tak povede. Podle mě je lepší než jednička, dokonce i lepší než kniha (což je skoro neskutečné). Jsou tam pasáže, které se asi nevysvětlí bez přečtení knihy, ale je jich minimum a nejsou to ty nejzásadnější. Za mě je to rovných 100%.

Ray (2004)

Víckrát bych se na to dobrovolně nekoukla, ale beru to jako dobré zpracování života slavného hudebníka.

Teď a tady (2012)

Člověk vlastně od začátku ví, jak příběh dopadne, ale stejně doufá, mohu-li to tak nazvat, v něco jako "uzdravení láskou." Má to opravdu silný děj, který stejně silně působí na diváka a nedají vám oddech ani titulky, vzhledem k tomu že deseti vteřinová chvíle ticha vás nutí uvědomit si, co jste vlastně právě viděli (což pokládám za pozitivní). Díky tomu přes vše, co se mi nelíbí dávám 4*.

Válečný kůň (2011)

Popravdě jsem nic moc nečekala, ale nakonec mě film příjemně překvapil. Dá se říct, že jsem se vžila do skoro každé role, se kterou se kůň setkal, nebo která byla nedílnou součástí děje a toho si u filmů hodně cením. Škoda jen, že podle názvu byl nejspíše původní záměr ukázat divákům příběh Joeyho. Mě ale naneštěstí tento kůň vůbec nezajímal a dalo by se říct, že film by se bez něho vcelku obešel.

Vzkaz v láhvi (1999)

Možná, kdyby to nebylo jen velké klišé a alespoň někdy by se ozval malý náznak hudby, tak by to bylo hned o 20% lepší.

Království lesních strážců (2013)

Co ten konec? Chápu, na jednu stranu originální, ale zrovna u tohohle mám teda radši klasiku... Ale jinak zábavná pohádka :)

Penelope (2006)

Nemůžu si pomoct, kde je ta zrůda? Já jí v tom nějak nevidím :D

Pošli to dál (2000)

celkově moc nevím, co si o tom myslet...jeden z filmů u kterých se mi moc nelíbí příběh, ale přesto po herecké stránce je to film opracdu dobrý a hlavně nenudí.

Conspiracy 365 (2012) (seriál)

V nějakých částech nedává absolutně vůbec smysl, co a proč se tam odehrává. Nehledně na to, že v knize jsou věci úplně jinak, jak může kluk, kterej bydlí rok, popř. pár měsíců na ulici, nosit značkový oblečení a dotykový telefony? To je trochu kravina. Jak si někdo může stoupnout s mega kamerou přímo naproti domu, který sleduje? Proč když je někdo z nich v nebezpečí tak se tváří, jak kdyby se nic nestalo? Takhle bych mohla pokračovat dlouho... za mě to opravdu víc než 20% nebude.

Výměna (2008)

Je to o to hnusnější, že se takovýhle věci dějí. Ale po herecké stránce se tomu nedá nic moc vytknout :)