MOST! (2019) (seriál)

Zatím nejzábavnější seriál z ČT, který se s ničím nesere a vychází z reality. Někdo tu psal že je to pro retardované od retardovaných nebo tak něco, jsem strašně rád že jsem retard a primitiv a tahle krásná primitivní zábava mě maximálně baví. Seriál pro ty, co nepotřebují mít před zapnutím TV vystudovaných 15 vysokých škol se zaměřením na jadernou fyziku a Matfyz jako bonus, pro to, aby se pobavili nad jednoduchostí nás duševně slabých.

Polar (2019)

Od chvíle kdy jede parta zabít našeho hlavního hrdinu k němu na barák jsem každých 10 minut přemýšlel že to vypnu a dám odpad, načež půjdu poklidně masturbovat na WC. Dopadlo to jinak.

Synchronic (2019)

Podle mě naprosto skvělej námět, ale vůbec nevyužitej potenciál.

Bohemian Rhapsody (2018)

Film, který jsem sice chtěl vidět, ale dostal se na něj vlastně omylem rovnou do Modřanského kina (které ještě podtrhlo celkově atmošku) díky mému kámošovi. Příběh jako takový je už ohraný a sedí vlastně na všechny známé kapely (neznámá kapela, rychlí vzestup, někomu jebne z fetu a peněz, rozloučení, sloučení, slzy atd...) ale tady mě fakt vzal koncert na konci filmu. Posledních pár minut jsem měl pocit že na tom koncertu jsem s těma všema lidma. Fakt dobrý.

Dabing Street (2018) (seriál)

Super zábavný seriál z neobvyklého prostředí, plný vtipných hlášek a hlavně emočních výstupů, u kterých jsem kadil smíchy. Zejména Václav Neužil mladší překvapil, začínám ho mít dost v oblibě... jediné co mě na tom zklamalo, byl vlastně poslední díl, který byl podle mě úplně mimo a celý příběh nám vlastně nijak nevyústil... nebo jsem jen hloupější a nepochopil jsem to, což je dost pravděpodobné.

Johnny English znovu zasahuje (2018)

Nestává se, že by poslední (asi) díl filmové série byl nejlepší. Tady to platí, žánr komedie splnil co měl, tlemil jsem se skoro pořád (i přes ,,podobný´´) konec jako v předchozím filmu. Scéna tancujícího Beana k nezaplacení :-)

Lynč (2018) (seriál)

Lynč byl příjemné zpestření pondělního večera, když běžel v TV. Seriál mě bavil, ovšem občas bylo uvažování některých postav vyloženě nahrané a schválně se to tím celé prodlužovalo, ale ne na úkor napětí, ale naopak tím celkově trpěla kvalita. Poslední díl byl guláš, všechno se to tam do sebe patlalo, celou dobu jsem čekal jak to vlastně dopadne, např. v rodině pana doktora, po tom, co vše vyšlo najevo a vlastně jsem se to nedozvěděl. Poslední díl byl ale krásný obrázek naší společnosti, nádherně je zde zobrazeno, jak funguje většina našeho národa. Ovečky bez toho, aniž by si prověřili nějaké tvrzení, tak to berou jako pravdu a když se láme chleba, nikdo se k ničemu nehlásí, aby se náhodou do něčeho nepřimotal. Fakt hnus a čím jsem starší, tím více ztrácím jakékoliv vlastenectví... tohle to ve mě vlastně celkově ten seriál vyvolal.