Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Sci-Fi

Poslední recenze (64)

plakát

Spider-Man: Bez domova (2021) 

Toto už je i na mě moc, jako Marvel většinou přehání. Ale toto už byla slátanina všeho dohromady nadruhou možná natřetí.... A opravdu mě vadila chování Spiderman - Strange. To nebyla ani diskuze, všechno šlo jen akce - akce - akce. Děj nebyl nikde.

plakát

Tomodači Game (2022) (seriál) 

Zajímavé... psychologické drama, zasazené do skupiny kamarádů a jich myšlenek, problémů a života. Dohromady mají vyhrát hru, ale ta se je snaží rozeštvat. první díl mě moc neupoutal, ale u dalších jsem se již chytnul. Toto anime určitě nemůžu s ničím srovnávat, je to kousek sám pro sebe. Hodnocení pak není úplně správné, určitě se dá nají lepší seriál, ale vždy se snažím hodnotit seriály a anime na základě žánru a tady v tomto žánru určitě dosáhl 5*. Podle ukázek bude i druhá serie, dá se toho opravdu hodně zkazit, tak uvidíme.

plakát

Příští kapitola: Láska (2019) (seriál) 

Velmi příjemná korejská romantika, letos již druhý seriál z JK co mě opravdu dostal. Moc příjemné, milé ale i vtípné. Mrzí mě, jen že na západě v posledních letech takové seriály moc nerostou.

Poslední hodnocení (6 633)

Reklama

Poslední deníček (3)

Sherlock Holmes [2009]

Neuvěřitelné, tak toto právě vystihuje to co jsem si o tomto filmu myslel, když jsem se dodíval na poslední minutu.

Od filmu "Sherlock Holmes" [ http://www.csfd.cz/film/242855-sherlock-holmes/ ] jsem toho moc nedoufal a to jsem ho podcenil. Byl to opravdu bravůrně natočený film. Scény opravdu odrážely tehdejší dobu a celý příběh do sebe krásně zapadal. Kdybych napsal, že tento film byl přímý, tak bych se šeredně sekl, byl promyšlený a nenechal vás jen tak odejít. S polu s humorem, který hlavní představitel "Robert Downey Jr." spolu s ostatními herci dodali filmu, je to panečku rázem jeden z vyvolených filmů roku 2009. Docela jsem rád, že plánují pokračování, tak uvidíme jestli se jim povede.

Sherlock Holmes [2009]