Rio 2 (2014) odpad!

Nedopozerane... aj ked som sa snažil. Za tie pesničky by mal ísť niekto sedieť.

Ulička hanby (2014)

2* za Elizabeth v žltých šatách...

LEGO® příběh (2014)

Ja neviem, v niečom geniálne a naopak niekedy odveci. Asi priemer...

Vše je ztraceno (2013)

Už v polovici filmu som bol vytočený zo spomaleného, šmatlavého a pre mňa nesympatického herca. Dopozeral som to, lebo sa mi nechcelo postaviť zo sedačky. Takže prišiel koniec, ktorý iba potvrdil, že to je kravina.

Pryč od pece (2013)

V prvom rade sa chcem poďakovať Steel32. Prečítal som si jej obsah k filmu tu hore a okrem záverečnej scény som len čakal kedy sa stanú vyšie popísané udalosti a ako budú spracované, keďže popísala 90% filmu. Dosť zlé ale k filmu: prepracovaná a strhujúca atmosféra, už v pár filmoch použitý príbeh ale stále fajn, herecké obsadenie vo vedľajších rolách tiež vyšlo, hudba vybratá taktiež dobre, dĺžka filmu sa môže niekomu zdať natiahnutá ale keďže ja som pri tom ani nedýchal :) ubehlo mi to rýchlo a posledná najpodstatnejšia vec - famózny BALE, BALE, BALE, BALE, BALE.

Kazatel Kalašnikov (2011)

Príbeh má bez diskusie 5*, čo malo veľký vplyv na moje hodnotenie. Lenže aj napriek silnému príbehu ma film moc neoslovil. Možno bola príčina v dlhých bláboloch o bohovi alebo možno v atmosfére filmu. Čo je celkom škoda, mohol to byť veľmi dobrý film teraz je len dobrý.

Plán útěku (2013)

Záverečná akčná scéna bola čo? :) Pri tej by sa postavili chlpy aj môjmu psovi ktorého nemám.

12 let v řetězech (2013)

Jasné 4* ale namotávka menom "Roll Jordan roll" to posunula k 5*.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994) odpad!

Ja teda nechápem čo všetci na tom vidíte. Tarantina mám rád ale toto je najhorší film od neho čo som videl.