Osudové léto 2 (2011) odpad!

K tomuto sa musím vyjadriť. "Chce se mi blít velebnosti."

Hrůzná minulost (2012)

jedna hviezda za hlavnej hrdinky zadok v spodnom pradle a par zaberov na jej prsia v pushupke.

Hunger Games (2012)

Ani sám neviem prečo som nedal "ODPAD".

Sen budúcnosti (2011) (amatérský film)

Snaha 5-hviezdiciek, vsetko ostatne 1. Najviac na co som sa tesil bolo ze po vsetkych tych americkych filmoch uvidim originalnost. Nevidel som.

Bastardi 2 (2011) odpad!

To snáď nie... :D :D asi najtrapnejší film za posledné roky a to som jednotke dal 4 hviezdy...

Probudím se včera (2012)

4 hviezdy za časti z "89" z geniálnym Jirkom.. Tie súčasné boli ako z nejakého seriálu vysielané v našich programovo zaújímavých a vždy filmovými novinkami prepchatými tv. Reklamy vo filme komentovať nebudem každý si spraví vlastný názor ale z časti to aj chápem lebo nie je ľahké nájsť financie. Ale keď niekto zje počas jazdy autom balíček 50 kusových orbitiek mal by sa dať liečiť. Škoda ešte konca troška na rýchlo spraveného.

Tanec draků (2010)

...niektore sceny ako z telenovely...

Velká ryba (2003)

86% v 200 naj. filmov? 52.najobľúbenejší film??? nerozumiem...Čo na tom ľudia vidia? Veľké sklamanie pre mňa. Ono my to prišlo, že sa to išlo hrať na zaujímavý film ktorý bude mať kopu myšlienok a miesto toho prišla len nuda, finále ktoré čakal od polky filmu asi každý. Sú filmy ktoré sú ďaleko lepšie a sú omnoho nižšie alebo vôbec v rebríčku nie su. Jedno viem ale na 1568% , že druhýkrát si to pozrieť radšej guľka do hlavy!!!

Modré z neba (2008) (pořad)

Piste si co chcete. Aj ked ma Markiza z toho sledovanost a reklamy medzi tym krasne zarabaju ale je to jediny program ktory chodi skoro kazdy tyzden a pomaha ako tak ludom. Radsej budem pozerat (panelak,seherezadu,ordinaciu a ine ....) kde sa iba rozculim nad trapnymi situaciami a nic neriesiacimi zakernostami? Radsej pustim toto a pozriem sa ako maju radost ludia ktory jej vela v zivote nezazili. A este jedna poznamka - za to ze chytam doma Markizu neplatim nic. Na STV davam kazdy mesiac 4 eura a takyto program nevysiela. Pre mna 5* koli tomu ze tato relacia ma ako taky vyznam.

Černobyl: život v mrtvé zóně (2007) (TV film)

Pre mňa veľmi slabý dokument. Alebo skôr urážka dokumentu. Podstatné informácie asi 2 alebo 3. Celé natočené ako rozprávka. Pri ktorej som sa od polky brutálne nudil a pýtal sám seba na čo to pozerám. Dobré pozeranie na zaspanie. 2 hviezdy za nejaké zábery z Černobylu.