LadyNicole

LadyNicole

<< předchozí 1 2
    • 14.1.2012  16:54
    Skins (TV seriál) (2007)

No... no.... NO PÁNI! Nejspíš nikdy mi ještě něco nevyrazilo takhle dech. Je to úžasná sonda do života dnešních mladých (nejen) na západě. Mnozí se budou bouřit, ale když se podívám kolem sebe, mezi své vrstevníky, musím říct, že tohle je ten nejrealističtější seriál. Jasně, některé momenty jsou kapku nadsazené, ale jinak to takhle opravdu chodí. Divím se, že někdo našel odvahu tohle natočit, ale každopádně mu za toto rozhodnutí gratuluji a jsem nadšená. Těším se na další série!

• 26.11.2011  01:24

Nevím, jestli je to tím, že mi ještě nestačily oschnout slzy anebo je to vážně tak dobré, ale jiné než plné hodnocení tomuhle filmu dát nejde. Ač už jen z principu Pattisona nesnáším, v tomhle filmu si mně dostal-ve své roli byl naprosto okouzlující, přesvědčivý a dokonalý (diametrálně odlišné od té stmívací slátaniny). Ostatní obsazení vynikající, zvláště pak malá Pattisonova sestra-ještě z ní něco bude, uvidíte ;). O Brossmanovi jsem vždycky věděla,že je dobrý, takže to nebudu rozpitvávat... A závěr? Člověk si ho musí buďto zamilovat, nebo ho nenávidět. Já si vybrala první možnost, vážně mě to dostalo a právě ten kontrast, jak jsme vlastně nicotní a maličcí mě dostal. A pro ty, co říkají, že to je úplný nesmysl (a omlouvám se, pokud to zavání spoilerem)- vzpomeňte si na začátek filmu, co říká Ally v restauraci-nikdy nevíš, co se může stát. Nikdy nevíš, kdy na tebe spadne meteorit nebo dostaneš embolii. Nikdy nevíš, že se může stát to, co se stalo. Nikdy, a proto užívej každou chvíli jako by byla ta poslední a snaž se svůj čas využít naplno, protože nikdy nevíš, kolik ti ho ještě zbývá. Nikdy...

• 11.8.2011  12:08
    Drtivá porážka (TV pořad) (2008)

Wipeout na Barrandově je super, pořád se něco děje a má to spád, na rozdíl od té nechuťárny na Nově, která je přesný opak-strašlivě se s tím mažou, dají tam pár "osobností" a dělají s nimi neustále rozhovory o jejich "pocitech z právě zdolané překážky"... Takže budu hodnotit "pravý" Wipeout, který je to skoro za 5* a verzi ala Souboj národů, jenž mu nesahá ani po kotníky opomenu :)

• 10.8.2011  18:35

Ri-Ri-Ricky..... Uuuuh !

• 10.8.2011  18:25
    Pan Nikdo (2009)

No... Já... NE! Nebudu tomuhle filmu dávat hodnocení hned, protože... Vlastně ani nevím proč. Možná proto, že ještě nevím, jestli byl úžasně originální nebo trapně neoriginální, jestli byl skvělý nebo spíš nudný, či snad napínavý nebo otravný? Jediné, co vím stoprocentně je, že Jared Leto stoupá do výšin na mém soukromém TOP žebříčku, ještě výš, než byl po Requiem. EDIT 26.11.: Tak dobře, už jsem se rozhodla..... Je dokonalý! Navíc po osobních zkušenostech s Jaredem nemohu nic jiného, než pět hvězd-a zrovna teď bych mu nejradši dala i šestou :)

• 22.7.2011  22:01

No dobře, kromě toho že to byl poměrně sympatický nápad (jedna hvězda) s poměrně sympatickým hlavním hercem (druhá hvězda) je to absolutní, strašlivá, nekonečná nuda. Co to má znamenat? Chápu, že tvůrci nás chtěli ušetřit zbytečných minut navíc a rozvíjet hlavně příběh o amnézii chudáka pilota, ale i tak mi přijde celý začátek strašlivý. Jako děti-najednou se berou-a už odchází do války. Co to je? Dobrou polovinu filmu jsem si myslela, že ho milá paní pilotová jde hledat do Evropy, jak bylo taky řečeno, a pak jí najednou flegmatický děda řekne, že u ní bude druhý den... No dobře, není to v Evropě (PROČ!?!?), ale další dějové nesmysly a nevyužitý potenciál už rozmazávat nechci. A pokud toto někdy dostalo nějakou cenu, tak porotci museli být buďto rádně ovíněni anebo pohoštěni koláčky s něčím, co by radši neměl nikdo vědět.

• 21.7.2011  08:15
    Zase ona! (2010)

Nic jsem od toho nečekala a možná proto jsem byla mile překvapena. Zápletka=stupidní. Stopáž=nekonečná. A krom ústřední trojice mi všechny ostatní postavy přišly zatraceně nesympatické. Konec je prvoplánový, rozmáznutý v nepřebernou hromadu slovních průjmů a závěrečný obřad je snad to nejkýčovitější, co jsem kdy viděla. A i přesto se mi film líbil, už jen pro jeho oddychové tempo, kdy si můžete pár minut schrupnout nebo odskočit na záchod, a stejně o nic nepřijdete. Škoda, že hvězdičky nejdou dělit-přijde mi amorální přirovnávat ho k jiným, mnohem povedenějším 3*, ale nižší kategorie mu také tak docela nenáleží.

• 20.7.2011  18:20

Co dodat? Nebudu opakovat, co napsali jiní a omezím se na "Výborné.". Natalie Portman nikdy nepatřila mezi mé oblíbenkyně, ale při sledování tohoto díla jsem změnila názor-proměnu z křehoučké, trochu naivní ufňukané pipky v nespoutanou, smyslnou černou labuť, jakou předvedla ona, zvládne jen Herečka s velkým H a já jí moc fandím a těším se na její další film.

• 20.7.2011  16:58
    Obřad (2011)

I přes slabé momenty a občasné přeskakování obrazu v letním kině jsem si film docela užila. Celou dobu jsem však čekala, že vše vygraduje v něco vážně, vážně velkolepého a ono.... to bylo spíš jako vytržené z béčkového hororu. Celkový dojem je ovšem kladný, nejspíš díky docela slušnému výkonu všech zúčastněných (snad kromě Alice Braga-proč zrovna ona?!?!)

• 16.7.2011  23:47
    Tohle je Sparta! (2008)

A tohle má být jako CO?!? Delší komentář si to ani nezaslouží....

• 14.7.2011  04:04

Pokládám se za velkého fanouška Harryho Pottera, a na tenhle díl jsem se neuvěřitelně těšila už od chvíle, co jsem odešla z premiéry prvního dílu. No a... nemůžu říct, že by mě poslední díl zklamal, ale mrzel mě velice osekaný začátek, kdy je nečtenář absolutně bez šance na pochopení souvislostí. Já sice věděla, že se toho stalo mnohem víc, co tvůrci filmu vynechali-ale nedivím se těm, kteří dávají dvě, tři hvězdy-kdybych nečetla, nechápu. Efekty byly dobré, film příjemně ubíhal, dokonce mi to nepřišlo ani emočně prázdné, jak mnozí píší, ale je pravda, že z leckterých momentů by se dalo vyždímat daleko, daleko více.. (i když to by mi zase nemusely vyjít kapesníčky :). I přes všechny tyto nedostatky ale pět hvězdiček dát musím-když už nic,tak je to přece Harry Potter a tomu se jiné hodnocení nedává :)

• 3.4.2011  00:38
    Jeskyně (2005)

Nemůžu si pomoct, ale docela se mi to líbilo. Nevím, jestli je to tím, že nejsem moc přes horory (a že tohle strašidelné nebylo...) nebo se mi jen líbila ta myšlenka. Konec jsem sice předpokládala, ale i tak to bylo vcelku fajn :)

• 1.3.2011  15:54

Bez komentáře.... Tenhle film by měl být součástí protidrogové výchovy na každé přednášce, kam učitelé děcka tahají. Některé scény mě fakt dostaly a pofilmvá deprese trvala snad týden takže.... Arnofsky je Bůh, nic víc, nic míň.

• 1.3.2011  15:46

Frekvence, s jakou se při sledování filmu střídal smích se slzami, byla tak vysoká, že snad ani nejde dát jiné hodnocení. Navíc mám slabost pro Krise Marshalla, který byl jako vždy dokonalý a šíleně smutný kukuč Thomase Sangstera byl neodolatelný. Jasná volba na deštivé, sněhové, slunečné.... vlastně každé dlouhé líné odpoledne. PS: Kapesníčky s sebou!

• 28.2.2011  17:41
    Heuréka – město divů (TV seriál) (2006)

Sympatický seriál se sympatickým obsazením vyprávějí sympatické příběhy. Sice jejich auta mluví a sem tam nějaké dítě málem zničí Zemi školním pokusem, ale vše vypadá opravdu realisticky a uvěřitelně, což je velké plus. Navíc už vím o místě, kam bych se ráda odstěhovala na stará kolena =D.

• 28.2.2011  15:20
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Musím se smát, jak každý pochlebuje a pak bokem hostitele úplně shodí a myslí si, jak mu to natřeli. Je to dokonalá ukázka psychologie lidí, kteří jsou v pondělí zpravidla usměvaví a skromní lidé a do konce týdne jsou z nich taktizující bestie, kteří dokáží dát tři body protože vše bylo dokonalé ale knedlíčky v polívce byly tuhé... Nevím jak vy, ale já se pokaždé dobře bavím a vřele doporučuju.

• 28.2.2011  15:04

Miluju britský humor. Miluju černý humor. A když se to spojí, vznikne Horší než smrt, což je asi ta nejlepší komedie jakou jsem kdy viděla. Nápad sice není nic světoborného, ale co z docela hloupé zápletky vzniklo je naprosto odzbrojující. Ještě při závěrečných titulcích jsem seděla s otevřenou pusou, slzou smíchu v koutku oka a křečí v břiše. Alan Tudyk podle mě nemohl být během natáčení střízlivý, protože to co před kamerou předváděl bylo.... neuvěřitelně uvěřitelné. Kris Marshall byl úžasný, Ewen Bremner taky.... vlastně nevím, co bych tomuhle filmu mohla vytknout a těším se, až se na něj podívám popáté =).

• 28.2.2011  14:46

Film byl skvěle odehraný, zvláště Anne Hathaway v roli Bílé královny se zdá být skvělou volbou. Sice mi něco málo chybělo, ale to nic nemění na pětihvězdičkovém hodnocení, které je myslím zcela na místě. Hamish byl tak hloupý a asexuální, jak jen to šlo a levitující kocour mě dostal, celkově snad není co vytknout (kromě dabingu, jak jinak).

• 28.2.2011  13:24

No nevím, potenciál byl obrovský, ale zůstal absolutně nevyužitý. Ze začátku to vypadalo nadějně, ale pak nastal zlom, od kterého jsem se až do konce už jen a jen nudila. Vždyť by to šlo udělat mnohem napínavější a zajímavější! Závěrečný zvrat byl celkem dobrý, ale abych byla upřímná, tak mě to napadlo asi půl hodiny před koncem.

• 28.2.2011  11:18
    True Blood: Pravá krev (TV seriál) (2008)

Není to zase bůhví jaký nápad, a když tak přemýšlím, asi není dobře, když vás u seriálu štve hlavní hrdinka. Ale i přesto je tohle jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, a to nejen díky skvělým hercům, ale hlavně protože dokonale splňuje mou představu o upírech. Mám ráda tu zvrhlost, s jakou je to natočené, líbí se mi nápad upírského sexu, čtení myšlenek, krve na nápojovém lístku, upírských šerifů, vymítání ďábla a tak podobně. Taky je to asi jediný seriál, u kterého si pokaždé vychutnám i úvodní titulky, ty jsou bezchybné. Kromě Sookie mě ještě vytáčí Marianne, která je dokonale nepřirozená a nepřesvědčivá, ale co už, Eric to (hlavně v druhé sérii) zachrání, navíc scéna, kdy se potká s Billem v obchoďáku mě odrovnala na dlouhou dobu. EDIT: 3. série... WTF? WTF? WTF? Viděla jsem první dva díly a dál už se dívat nebudu. Nebudu si kazit příjemný pocit, který do mě zasely první dvě série. !

• 28.2.2011  11:01
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

Seriál je skvělým návodem jak se stál lepším člověkem a k tomu je ještě vtipný, chytrý a se skvělými postavami, co zaručeně pobaví, takže není co řešit. Navíc je to jeden z mála seriálů, pro který mám slabost i v dabované verzi a nikdo mě nepřesvědčí, že titulky jsou lepší.

• 28.2.2011  10:54
    Anatomie lži (TV seriál) (2009)

Nejdříve jsem to považovala za slátaninu mezi Mentalistou, NCIS a Housem, ale po čase mi sympaťák Tim Roth přirostl k srdci tak, až se probojoval do TOP10.

• 28.2.2011  10:45
    Médium (TV seriál) (2005)

Jasně, nemusí se to líbit každému, je to přeci jen něco úplně jiného něž třeba CSI: Las Vegas, ale mně to dostalo svou jednoduchostí, originálním nápadem, prostým zpracováním a ani ne příliš sympatická herečka v hlavní roli mi zase až tak nevadí, protože jsem si jednoduše zvykla =).

• 28.2.2011  10:37
    Dr. Horrible's Sing-Along Blog (TV seriál) (2008)

Tak tohle mě dostalo. Neil Patrick Harris je nejen výborný herec, ale umí dokonce zpívat mnohem lépe než kdejaká současná rádoby hvězda. Bylo to vtipné a originální a neotřelé a... a... dokonalé. Jediné, co se dá vyčíst je délka, protože mě děsně mrzelo, že už je konec. Nikdy bych nevěřila, že se mimikou a hlasem dá vyjádřit tolik emocí a citů, člověk navíc při každém zhlédnutí objevuje další a další detaily, které mu dříve unikly. Skvělé jsou i vedlejší postavy, seriál hýří skvělými nápady, vtipnými dialogy.... PS: The hammer is my pennis =).

• 28.2.2011  10:01
    Chicago (2002)

Bylo to... skvělé. Hlavní hrdinka v podání Renée byla dokonale přesvědčivá, její naivita přímo sršela z obrazovky a mně si získala. Příjemným překvapením bylo, že na Catherine Zetu-Jones nebylo moc viděl (osobní antipatie) i když svou roli zahrála dobře. Bezkonkurenčně nejlepší scénou celého filmu je vězeňské tango, jehož melodie se mě držela snad měsíc....pop...six...squish...uh uh...cicero...lipschitz!!

• 28.2.2011  09:49

Příjemně hořkosladká komedie, která ale byla v konečném efektu celkem nemastná neslaná. Předvídatelná zápletka, trocha překvapení na konec... Nic světoborného, ale Vojta Dyk příjemně překvapil.

• 28.2.2011  09:45

Docela povedený film, který ale nebyl zas až tak originální a místy to trochu vázlo. Hudba byla výborná, strhující a vytáhla film z šedi průměru a získala mu hvězdu navíc.

• 27.2.2011  18:34

Musím přiznat, že jsem se opravdu bavila a mnohé hlášky jsou fakt nezapomenutelné. Navíc představa bandy jamajských bobistů je sama o sobě vtipná, takže není co řešit.

• 27.2.2011  18:27
    Tupíři (2010)

Hned na začátku musím podotknout, že jsem absolutní antifanoušek Twilight. A možná i tohle je důvod, proč se mi tak líbilo tohle. Jasně, byla to hovadina neskutečného kalibru, ale já se docela bavila... Asi to není nejpovedenější parodie a celé to mělo mnohem větší potenciál, ale Edward na segwayi mně odrovnal....

• 27.2.2011  12:20
    Dexter (TV seriál) (2006)

Nikdy jsem nevěřila, že člověk může sympatizovat s masovým vrahem, byť seriálovým. Dexter je dokonalou ukázkou zvrácenosti, kterou si člověk oblíbí a těší se na každou další kapku vrahounské krve. První série byla dobrá, ale druhá byla naprosto bezchybná, vše dávalo smysl a skvěle navazovalo, bylo to logické a výborně natočené. Český dabing je hrozný, dialogy ztrácejí své kouzlo a spontánnost a celkově spíš škodí, titulky jsou mnohem lepší. Celkově příjemný seriál, kterému vlastně ani není co vytknout (kromě toho dabingu...).

<< předchozí 1 2