Pohádka pohádek (2015)

Vizuálně úžasné, jinak jsem na rozpacích. Nejsem pohádkový typ (přestože tohle rozhodně nebyla obyčejné pohádka pro děti). Mimo jiné mi dost vadila naprostá nepropojenost tří dějových linií. [KVIFF 2015]

Kobry a užovky (2015)

Velký překvapení, po delší době kvalitní český drama. Nic není černobílý, nikdo není kamarád. Kamera, hudba, Hádkovi, Kralupy, všecho, paráda. [KVIFF 2015]

Noc oživlých protinožců (2014)

Slušná zombácká oddychovka, postavy sympaťáci, vtip, hodně zajímavých nápadů. Australian Zombies Unite! [KVIFF 2015]

Theeb (2014)

Skvělé prostředí, sympatický mladý hrdina. Zhruba v polovině Theeb trochu ztratí dech, ale celkově příjemná pouštní záležitost z počátku 20. století. [KVIFF 2015]

Hmyzáci (2015)

Slibná a svižná první polovina, po které se začne sklouzávat ke zbytečné bizarnosti. [KVIFF 2015]

Červený pavouk (2015)

Kamera, exteriéry, interiéry, dekorace na jedničku. Táhlost, dějová "prázdnota", minimální hudební podkres, nevypointovanost sráží hodnocení k zemi. Podruhé už bych to celé nevydržel. [KVIFF 2015]

Nikdy neříkej nikdy (1983)

Jedna z nejnudnějších a nejabsurdnějších bondovek ever. Ne počkat - jeden z nejnudnějších a nejabsurdnějších filmů ever. Never again. Jedna hvězdička za poctivej 80's feeling a theme song.

Rybka a kočka (2013)

Skutečné utrpení si představuji jako nekonečný filmový záběr vzniknuvší z tohoto filmu. Vydržet do úplného konce se všemi více či méně zajímavými postavami motajícími se v nevlídném lesíku vyžaduje ohromné množství energie. Avšak věnovat ji např. počítání stébel trávy by asi bylo užitečnější... 1* za komplikovanou práci v jednom záběru. (49. MFF KV)