Accel World (2012) (seriál)

Dosť dlho dosť dobré, napriek prasiatku som sa bavil :-). Ale prečo ten zbytočný hysterický doják v 15-tej časti? Nuž uvidíme ako sa z toho vysekajú. Ide sa ďalej. ... S odstupom času si spomínam na celkom dobre zakombinovaný záver, takže asi až také zlé to nakoniec nebolo ;-).

A Certain Magical Index: Zázrak Endymionu (2013)

Čakal som niečo o dosť iné. Postavy zo seriálu sa objavili prakticky všetky (niektoré dosť nasilu), ale ich zvláštne schopnosti dostali len veľmi málo priestoru. Výsledok je takmer čistý štandardný akčňák, plus nejaké tie povinné veci pre fanúšikov. Nová slečna je sympatická, no to je asi všetko čo stálo za pozornosť. Ako celok pre mňa príliš obyčajné. PS: OVA k filmu je koncentrované zúfalstvo. Zbytočné pozerať.

Ačči kočči (2012) (seriál)

Také normálne a ničím výnimočné. Ale mačička sa podarila :-). Okrem toho potešili už len smrtiaco romantické hlášky, ktoré občas prednesie Io.

Adamova jablka (2005)

Neviem čo som videl a nie je to mojou vinou. Adam toho Jóba jednoznačne nečítal poriadne. A jablká na koláč boli asi už prezreté.

A Channel +Smile (2012)

Zajačikova vyrezaní z jablka boli celkom pekní... a zvyšok som už tuším voľakde videl. Chýbal mi aspoň kúsok originality.

A Channel: The Animation (2011) (seriál)

Pekne nakreslené, obsahovo úplná pustatina. Sem tam sa vtip podaril, ale celé to bolo ako pre škôlkárov - najmä vložené skladbičky boli pre mňa dosť veľké utrpenie. Boli momenty, keď som si veru aj na Teletubbies spomenul - a to ich poznám len z počutia :-). Časom neviem či sa to zlepšovalo, alebo som si len zvykol ;-). Videné vrátane 11ks krátkych bonusov. Tie boli relatívne v pohode.

Aki Sora (2009)

Neprekvapilo, neurazilo. Môžem pochváliť veľmi účelne využitú stopáž ;-). // Nedajte sa oklamať romantikou, malo by to byť aj v kategórii erotický. Dotyky, spomínané v obsahu, totiž nie sú až tak celkom nevinné...

Aki Sora: Yume no naka (2010)

Plynule nadväzuje na predchádzajúcu krátky film. "Rafinovaným" spôsobom, pomocou štipky "psychológie" sa podarilo zapojiť do "deja" viac postáv. Teda, postáv... Konkrétne ďalšie dve dievčatá. Nuž, neprotestujem ;-).

Amadeus (1984)

Jeden z mála dlhých filmov, ktoré nie sú dlhé zbytočne a dajú sa dopozerať dokonca. Hoci herec v titulnej úlohe je dosť drevený a jeden výraz tváre si drží celý film. Ešte aj na smrteľnej posteli. Našťastie vďaka hudbe sa to dá ignorovať. Tento film síce nie je verným odrazom histórie, ale komédia je to naozaj dobrá.

Amagami SS (2010) (seriál)

Výborný nápad, narvať celú telenovelu do štyroch častí. Nemá to kedy začať nudiť a dá sa ich bez problémov zniesť aj šesť za sebou. Pekne sme si to vyskúšali s každou sukničkou v okolí a nikoho preto srdce nebolí :-). A dokonca ako bonus spoločná pointa všetkých minipríbehov v poslednej epizóde. Robte si čo chcete, ja odchádzam s Kaoru ;o). (Videné vrátane bonusov.)