Osudový dotek 2 (2006)

Prečo??? Tak skvelý film bola jednotka... Neviem či dvojka chce stavať na efekte bolesti hlavy, alebo na celkom líbivom sexe, ale o tom to byť nemalo! Toľko moje rozhorčenie na začiatok a jedno z mojich najväčších filmových sklamaní všeobecne. Máme tu nového (a nie až tak sympatického) hrdinu, menom Nick Larson, ktorý ľúbi... No čo je pre človeka silnejšie? Láska, alebo využitie toho, že zrazu vieme cestovať časom? No všetkého veľa škodí a tak sa nám začne naše experimentovanie vymykať (akosi mi to pripomýna oficiálny text distribútora, to čo píšem :)). Otvorený koniec je tiež s prepáčením ch*jovina :/. Udeľujem 2 body z desiatich.

Ali G, Aiii (2000)

Ak nečakáte príbeh, ale totálne zosmiešnenie všetkých morálnych zásad, tak sa pobavíte, ak chcete príbeh a Sachu Barona Cohena berte Indahouse. Toto je až príliž "náročné".

Proud času (2003)

Snáď som nečakal nejakú pecku... Prúd času má jednoduchý, ba až stupídne vymyslený systém na cestovanie v čase, ktorý má toľko medzier ako klávesy na klavíry, ale i tak dokázal nastoliť na začiatku solídne otázky, na ktoré v priebehu aj odpovedal, čo si cením. A dokonca Francúzsko z roku 13niečo vyzeralo celkom prirodzene.

Za plotem (2006)

Nebyť toho, že nápad s jedlom a jeho zháňania nebol už v snímku Život chrobáka, má Za plotom u mňa ešte plus, ale i tak je to krásne a niektorých častiach dokonca aj prudko originálne.

Kořeny mafie (2006)

Môj prví komentár, xi a na nie práve nejako extrémne zaujímavý film. Tak pekne poporiadku; Kořeny mafie = 107 minút, žánrovo podobný Pulp Fiction = 154 minút. To sú technické parametre. A teraz aké sú po filmoch pocity? Kořeny mafie = 250 minút nudy, Pulp Fiction = 154 minút, pri ktorých krásne ubudne popoludnie. Skutočne ma pri tomto filme držalo iba to, ako to všetko dopadne a som rád, že som vydržal, pretože koniec bol oproti celému filmu prekvapivo celkom záživný.