Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Akční
  • Krimi

Recenze (947)

plakát

Gangs of London - Episode 5 (2020) (epizoda) 

Blah. Sean čumí, hmouří oči...mám pocit, že na tomhle to bude stát hodně. Přestává to dávat smysl.

plakát

Gangs of London - Episode 4 (2020) (epizoda) 

Jako brát si za rukojmí děti mi přijde dost slabý. Natahovat tak případnou dramatičnost zápletky je dost levný. I tak je to řemeslně dost unikátní záležitost.

plakát

Gangs of London - Episode 3 (2020) (epizoda) 

Přehlednost a explicita akčních scén je až neuvěřitelná, ale vždycky se ukáže jako takovej booster. Buď na začátek nebo na konec dílu. Otázka je jestli to neni málo.

plakát

Gangs of London - Episode 2 (2020) (epizoda) 

Ok, tohle je jízda. Navazuje se tu na pilot v podstatě v reálném čase a důsledky jsou celkem očividné a rychle se nám situace vyostřuje. Tedy spíš chýlý k celkem rychlému rozpletení...otázkou je jestli jedné z linek, nebo tlustého střeva. Každopádně, tam kde jiní natahují vývoj či samotnou pointu na celej pěti seriový seriál, zde se tne do živý hned, dokud to není mrtvý. TZN. v tomto případě roztřílený na prejt.

plakát

Gangs of London - Episode 1 (2020) (epizoda) 

Ten závěr to totálně zachránil. Věřím, že i když podobných scén bude méně, budou tvrdé a nekompromisní.

plakát

Žena ve zdi - Ťuk ťuk (2023) (epizoda) 

Závěr epizody je midfuck level bleju. Nejdřív vám roztoči hlavu a pak vám do ní cvrnknou až na druhou stranu vesmíru.

plakát

Žena ve zdi - Zpátky k životu (2023) (epizoda) 

Ze začátku se to tváří, že to chce být víc, než může. Ambice to má na velké a my dopředu víme, že Ruth tu bude ještě šílenější než jsme od standardně zvyklý. První díl dost drhne a tlačí na pilu.

plakát

Šógun - Nachové nebe (2024) (epizoda) 

Jako jo, je to zpatlané a spousta rozhodnutí je na sílu. Reakce a důsledky některých postav a situací, úplně vyvrací jejich dozatimní status a vývoj. Herectví Cosma Jarvise je ve scéně, kdy Mariko zoufale zápasí především sama se sebou, totální meh. Jak tam stojí opřenej, jak Papa Klepiš z Tymákova o svůj vyzdívanej plot, pozurujíc jak sousedovic děcka dostávaj vyhubováno za zamazaný kalhoty. No, ale z hlediska dramatičnosti a stupňování nevyhnutelné osudovosti královny fatalismu v těch nekrásnějších kimonech, co jsem kdy viděl, se zde zase koupeme v lázni dokonalosti a nenabubřelé opulence. Slovy klasika. "To muselo dát práce a přitom taková blbost."

plakát

Mr. & Mrs. Smith - První rande (2024) (epizoda) 

Ve scénách kde má o něco jít, je scénář děravej jak tričko Donalda Glovera ve scéně, kde dá své novomanželce dobrou noc. Jakoby to chtělo navázat na vibe a tempo Killing Eve, ale zatím se to nepodařilo.