Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 3 body
zuzi1893
Zuzana Horáčková
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Krimi
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Česko
Československo
Velká Británie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
Na samotě u lesa
(1976)
S čerty nejsou žerty
(1984)
Deset důvodů, proč tě nenávidím
(1999)
Prázdniny
(2006)
Podivné dědictví
(1972)
Obecná škola
(1991)
Notting Hill
(1999)
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
Ostrov
(2005)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(4)
EsterkaWoo
Rubio
elsimandl
elBistec
Časové pásmo bylo změněno