Stalker (1979)

Zvláštní film. Nějaké chvíle po shlédnutí mně k tomu napadá několik myšlenek: Jde o příběh Stalkera, průvodce duší ruských lidí. Všechny ty močály, tanky, bomby, zbraně a rozpadající se stavby. Pohled do ruské duše. A to včetně ruské čarodějnice. Trochu i nekonečný příběh utrpení, ze kterého se Stalker nedokáže dostat. Řekl bych že film, je tak trochu i hádankou na kterou není dobré hledat odpověd. Odpověď se nachází mimo film a rámec, který poskytuje.

Elysium (2013)

Nádherný film. Po shlednutí bych jej zařadil mezi mé nejoblíbenější. Na víc se asi nezmůžu. Úžasné dílo prostě.

Mr. Robot (2015) (seriál) odpad!

Souhlas, dodíval jsem se po více než roční pauze na první serii. Souhlas s tím že to není odpad ale pičovina. Tak k mému hodnocení.

Expanze (2015) (seriál)

První série je taková zahřívačka. Druhá série je brána velmi vážně, jednoznačně dostala mnohem větší přísun dolarů. A proto ještě překonává první sérii. Těším se na další kousky.

Miliardy - Čas Zlaté žáby (2017) (epizoda)

Nejšílenější epizoda celého Billions. Rozhodně překvapivá, perfektně promyšlená. A opravdu jde o skvělou upoutávku pro závěřečný díl série. Už aby to bylo.

Doktor Strange (2016)

Byla to hezká podívaná. Ale svět takto nefunguje, inspirativní ale je to jedna velká iluze. Mám pocit že původní animovaný doctor strange byl reálnější. Žijeme na zemi a ač máme přístup k mnoha věcem, takto to nefunguje. To jen říkám, že cesty jsou ale jsou jinde. Zůstaňte otevření i po takových filmech.

Cukr-blog (2014)

Nevím co na tom filmu nacházíte manipulativního. Ale fakt je ten, že je velmi náročné se v těchto věcech vzdělat. Doporučuji například: tuto knihu http://www.primalbody-primalmind.com/ nebo Jídlo na prvním místě od Melvilla. Film je skvělý, sice autorka neudělala podle mne všechna rozhodnutí které vedou k eliminaci cukrové závislosti - pořád jedli například celozrné pečivo, které je furt nedostatečnou alternativou cukru. Jediná dobrá alternativa je kvalitní tuk, maso, zelenina jako jádro, ale vzdělejte se sami, to je to nejlepší co můžete udělat. A hlavně aby jídlo bylo přirozené.

Čarodějův učeň (1977)

Mě to přišlo jako pohádka. Šak to měla šťastný konec...