I Am Virgin (2010) odpad!

Erotický. Jako že tím TV stylem. Je to prostě sračka .

Trhlina (2019)

Jaaj promrhaná šance!! Jako eklektická sračka. Sem tam funguje atmo, sem tam sem chtěl, aby fungoval příběh , ale ve výsledku to prostě nemůže bejt dobrý .

American Satan (2017)

Teenagerská záležitost. Ani mě však neurazila. Hudebníci překvapivě celkem v pohodě hrají! Jako překvapilo mě to příjemně. Jsem překvapen, že si to Sumerian takhle pohlídal a nerozpadlo se to pod rukama úplně..

Mrtví neumírají (2019)

Neviem. Ale zdá se mi, že tady smrdí nějaká póza. Jarmusch's póza. Po slibným začátku pád do sraček ve stylu r/Iam14andthisisdeep(reference).

Muži v černém: Globální hrozba (2019)

Jako dá se na to koukat , je to mega průměr a není to průser , není to zázrak. Ale není to ani život, spíš scenáristický paskvil. Odpočinkový film, který člověk zapomene, ale u něj může vypnout.

Pavouci z vesmíru (2010)

Dobře sci fi odehrávající se ve dne ! Hodně efektů, hodně akce od skoro začátku až do konce. Za mě pecka. Podhodnocený film jak prase - proč ty komentáře čtu? Film přesně ví co chce a udělá to. To není málo ! Jako řeknu to ještě takhle. Kdyby to bylo celý dílo Korejců ( a režisér se jmenoval Hung-po-chci-hun) a plný Korejců, tak by se pěla chvála i na tu obyčejnou příběhovou linku. Bohužel film je moc mainstream, žejo.

Dobrá znamení (2019) (seriál)

Nejlépe zpracovaný Pratchett, stále však se stejnými neduhy (CGI) a stylizace, o které si někdo myslí, že k Pratchettovi patří, ale hovno. Možná bych se raději podíval na 3 hodinový film.. dva díly byly dost prázdné . Jinak pecka roku 2019