Highlander 3 (1995)

Po prvním zhlédnutí zklamání, časem jsem mu ale docházel na chuť. Lepší jak druhý díl to bez debat a možná, že se dotáhl i na první díl. Každopádně dnes se mi třetí díl líbí hodně. Mario Van Peebles mi trochu připomíná T-1000 :-D

Hitman 3: Likvidátor (1991)

Klasika a poctivý Chuck Norris v době, kdy jeho filmy stály za to a bavili.

Holmes a Watson (2018)

Bratři z donucení + režisér filmu Zocelovací kúra. Navíc název Holmes a Watson. Ještě pořád nic? Tak jinak, kdo čekal temnou detektivku s komediálním nádechem bude hooooooodně zklamán. Kdo čekal totální pičovinu, u které se zasměje, totálně vypne a nebude ji brát vážně a jako zneuctění klasiků, dostane příjemnou zábavu. :-P

Hon (2012)

Lež, ze které se nestane jenom křivda, ale také boj. Ponížení, nespravedlnost + lidé a jejich domýšlení, aniž by věděli, co se doopravdy stalo. To bylo zase něco na mě. Jak já byl nasraný. Asi jsem to jako vždy bral moc vážně. Přehlídka toho, co může nastat, když demence zvítězí nad zdravým rozumem!

Honba za diamantem (1984)

Velmi příjemná dobrodružná romantická komedie, které táhne hlavní dvojice a spousta nápadů a vtipných scén.

Horizont události (1997)

Místy to bylo hodně hnusné! Maskéři se vyřádili! Kvalitní scifíčkový horor s přemýšlivým koncem a výbornými herci.

Hory mají oči (2006)

Alexandre Aja je prasák a díky bohu za to! Film, který není pro slabé povahy!

Hory mají oči 2 (2007)

Po výborné jedničce přijde promarněná šance.