Smrt čeká všude (2008)

Asi nejlepsi z tohoto prostredi co jsem videl. Ten kdo tohle napsal a natocil moc dobre vedel co dela. Vite ono to tam sice mozna nevypada presne takhle, ale hodne podobne to je. Tenhle film je jen o tech lidech. Nestoura se po zadnych pricinnach a politice a to je velke plus. Proto nechapu nektere komentare co jsem si tu precetl. Nezajimave postavy? Dilogy o nicem? Hlavne ze lide co takhle hodnoti v soukromi rozebiraji jen ontologii a kulturni vyvoj v Mezopotamii. Tohle je nakouknuti do soukromi tech vojaku tam. O tom co se jim v tech hlavach honi, co musi resit a jak se s tim dokazou vyrovnat. Ja jen doufam, ze az tam treba pojedu ja, ze na me ta zkusenost nenecha takove nasledky, protoze ikdy na jednu stranu chapu proc na zaver hlavni hrdina udela to co udela, nechci dopadnout stejne. Coz by nechtel nikdo, kdo ma v hlave neco vic nez kus prejtu.

Gamers, The (2002)

Kdo neni priznivcem AD&D, ten tuhle perlu naprosto nemuze pochopit. Ale pro me, jako obcasne DM je to naprosta bomba. Kdo jste sami podobnymi "Hraci" date mi za pravdu.

Vzhůru do oblak (2009)

Pro mě jednoznačně nej film od Pixaru. Ten začátek mi vehnal slzy do očí. Rihodně si tenhle film těch pět hvězd zaslouží.

Mnoho povyku pro nic (1993)

Moc hezky zpracováno. Udivilo mě, kolik se v takovém, dle mě poměrně dost neznámém filmu, vystřídalo slavných jmen. Rohodně doporučuji ke zhlédnutí, hlavně těm, co mají rádi klasické divadlo. :-)

Superman/Batman: Veřejní nepřátelé (2009)

Perfekt. Snad ani neni co dodat. Pribeh leti tak ze neni ani cas se nadechnout, natoz se zacit nudit. Zpracovani verne DC Comic, to znamena super. Pekne poskladane dialogy a plno skvelych hlasek. Ja tenhle film proste nemuzu hodnotit jinak nez plny pocet. A k vyctu nej hlasek od Hellboye jeste jednu: Superman: You are absolutely sure this is going to work? Toymen: Does Power Girl have big...? Batman: Just feed it the numbers, kid. P.S.: Sry za diakritiku, ale pisu to na PDAcku.. ;-)

Batman a Superman (1997) (TV film)

Vyborny animak. Popravde sem cekal tak trochu slataninu vzhledem k nazvu, ale tenhle film me velice prijemne prekvapil. Pribeh super, animace perfektni. Opravdu, tady snad ani neni co vytknout. Doporucuju vsem fanouskum Supermana i Batmana. Ale Batman je proste vetsi frajer, no.. ;-)

The Batman vs. Dracula (2005)

Příběh je každopádně… Hmm…. ZAJÍMAVEJ. Není to klasický film o Batmanovi protože tu nejsou jen svaly a vyspělá technologie. Přijdou na řadu nemrtví… No Ale zpracování, a teď mám na mysli především kresbu, se mi teda moc nelíbilo. Každopádně to zkoukněte a udělejte si názor sami. :-)

Quantum of Solace (2008)

Ze začátku je film nabitý akcí. To samé na konci, ale střed kapku polevuje a v porovnání se zbytkem to nepůsobí dobře. Jinak samotné akční scény jsou promakané a není jim co vytknout. Když se to rozjede, akce za akcí, člověk ani nestačí zírat co ten Bond všechno zvládá. Teda Bond ne, Daniel Craig, protože tohle pro mě není film o Jamesi Bondovi. Na to v něm není dost Martiny (protřepat, nemíchat), Walterů (PPK nebo alespoň P99), Aston Martinů (jen jeden a bez raketometů) a málo slečen se kterýma.. Hmm…. „Něco má.“ ;-) Ale jinak mohu film ke skouknutí vřele doporučit.

Dokonalý únik (2009)

Hej, hustej film. Po dlouhý době mě rozuzlení překvapilo. Film pěkně odsejpá a má šťávu. Jen ty záběry zhruba ve druhé třetině, kde se střídají a prolínají okna už mi přijdou trochu moc. Každopádně doporučuji. Podle mě stojí za zhlédnutí. A navíc tenhle týpek je víc Jedy než ti nejopravdovější z nich. ;-)

Arn - Riket vid vägens slut (2008)

Stejně jako první díl se mi tenhle film moc líbil. Sem kapku fanda do historie a prostě musím vyzdvihnout výpravu. Kostýmy mě opravdu velmi mile překvapili. Exteriéry nádherné, interiéry nezaostávají. Příběh je možná trochu natáhnutý, ale mě to opravdu neurazilo. No a závěrečná bitva v duchu bitva u Kresčaku nebo Poitiers…? No lahoda… ;-)