Yokolobuna

okres Žďár nad Sázavou

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 17.5.2020  21:52
    Skleněný pokoj (2019)

Rádoby umělecký pseudofilm, ve kterém nefunguje absolutně nic. Až nechtěně směšná ubohost plná dlouhých pohledů v doprovodu pekelného scénáře.

• 3.5.2020  16:30

Dost mne překvapilo, jak moc se The Act držel reality (nebo lépe řešeno reality, kterou nám předkládá "Maminka mrtvá a nejdražší"). Mnohdy až šíleně působící příběh tak dostává zcela nové kontury, když vychází najevo, že seriálová podoba je možná ještě tou "light" verzí oproti skutečnosti. Seriálová představitelka Gypsy Rose – Joey King si pak zaslouží obrovský potlesk za svůj výkon. V některých momentech šlo prakticky o "předělávku" 1:1. Klobouk dolů!

• 16.4.2020  21:10

Tři blonďatý nadržený krávy na výletě v obklopení přičmoudlých netáhel. To vše s komentářem dvou vošoustů s položkama v pantoflích. Tak nějak nevěřím, že z toho bylo cokoliv autentické...

• 26.3.2020  22:27

Scénář je místy vyloženě otřesný, ale akce, vizuál a Alita samotná to prostě na tu čtvrtou hvězdu dokopali. Jen se mi nechce věřit, že by Cameron postavám napsal místy tak ubohé repliky, ve kterých klišé střídá klišé... Guilty pleasure jak vyšitý.

• 16.3.2020  22:22
    Experiment 21 (TV pořad) (2020)

Tak tohle ne... po rubanici I am fighter, kterou jsem si překvapivě dost užil, servíruje COOL srajdu, do které se podle očekávání přihlásila vyloženě parta dem*ntů. Umělý cecky Daisy Lee jsou sice celkem fajn, ale holka jinak nedá dohromady souvětí... no a i ty cecky se okoukaji během jediného dílu. Ponechávám bez hodnocení a zapomínám, že něco takového vůbec existuje

• 10.3.2020  22:00

Škoda, že ani Zrádci nezvládají policejní hodnosti... podporučice v uniformě kapitánky? No a na vypnutém VR se hraje vážně mizerně. Zbytečné chyby v hodně provedeném dílku...

• 10.2.2020  21:52
    Oscar 2020 (TV pořad) (2020)

Nemůžu si pomoci, ale letos jsem se hrozně nudil. Otázka, jak velký podíl na tom má fakt, že jsem nesehnal původní verzi a musel se trápit u simultánně překládaného záznamů ČT Art...

• 6.2.2020  13:10
    Po hlavě - Švédská trojka (E01) (epizoda) (2020)

Rozhodně to není vtipné, bohužel ani trapně vtipné, pouze bizarně trapné. První díl působí jak z dílny studentů filmařiny bez špetky talentu či vkusu. Perfektní lajdáky Mottlové to vážně nespasí.

• 20.11.2019  21:42

A z asi pěti přeživších Zachránců je jich rázem půl miliónu. Opět absolutně lobotomická epizoda, kde dementní scény střídají ty ještě vylízanější.

• 27.10.2019  21:59

Neskutečná fušeřina v prakticky všech aspektech realizace. Díky až tragické režii, střihu a scénáři z téhle potenciálně zajímavé variace na Davida s Goliášem vyšel film absolutně postrádající napětí či emoce. Takto promrhaný potenciál ze Zlatého podrazu dělá hanbu českého filmu.

• 13.10.2019  14:49

Další unylý díl tradičně zakončený vzpurným kukučem do kamery, ze kterého opět nic nebude. Služebnice se už od svého začátku plácá na místě a zjevně ještě nějakou dobu bude. Škoda toho potenciálu.

• 27.8.2019  21:47

Zajímalo by mě který jantar psal popisek... manželce nebylo šestapadesát, ale po dobu padesáti šesti let byli svoji.

• 23.7.2019  17:40

Pat a Mat shání zásoby. WD už pomalu, ale jistě ztrácí šťávu a jako zvraty slouží logiku postrádající nesmysly.

• 25.6.2019  09:10
    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)

Kam bába Smrt přijede, tam se umírá. Kdyby raději seděla doma...

• 6.6.2019  13:52

Proč na to vůbec koukat? Stačí přečíst zdejší obsah... zdroj: TV Prima? Asi nám všecho vypsali, abychom nemuseli ztrácet čas u televize. Zajímavá strategie...

• 9.5.2019  21:38

Přiznám se, že tohle už nechápu. Minulý díl byl místy hloupý a určitou kritiku si zasloužil, ale máchat 4. v modrých číslech? To fakt ne... jako by někteří nedokázali kousnout, že se nám to vyvíjí jiank, než si vysnili.

• 8.5.2019  22:55
    Strážmistr Topinka (TV seriál) (2019)

Už jen to, že autorům ani nestálo za to zjistit si, že policajt v hodnosti strážmistr vůbec na ulici neslouží (jde o hodnost, co má polda na škole) vypovídá o tom, jak velká ko*otina tohle bude. Nebylo by však fér hodnotit, vždy jsem vydržel jen pár minut, takže ponechám bez... ale útržky téhle lambády sahají i po odpadu.

• 23.4.2019  22:06

Parádní atmosféra a poslední klid před bouří, kterého se v rámci seriálu dočkáme. Tlučhuba, ultimatní kinematografický pozér a rádoby horový znalec (pevně doufám, že jde jen o nadsázku) Psychor si může mlet co chce... chtěl bych mít tolik času na sledování "odpadní" tvorby jako on :).

• 12.1.2019  19:11

Nepohádka o tom, jak scénáriatická bezradnost dosáhla vrcholu. Díl, kde nejsou naprosto dementní dvě scény, ale každá druhá.

• 30.12.2018  23:45

Pár dobrých momentů v doprovodu pitomých a nelogických zvratů... to se dá bohužel říci prakticky o celém seriálu.

• 18.12.2018  21:19

Opravdu hodně mizerné finále, které vyšumí do ztracena společně se závěrečnými titulky.

• 24.11.2018  21:33
    Linka 112 (TV pořad) (2018)

Reality TV? Takže už nestačí když Prima dělá idioty z nás policajtů, ale vezme si na paškál i další složky IZS? Děkujeme mockrát...

• 12.11.2018  00:28

Skvělý díl, jen se trochu moc opisovalo z Earla...

• 2.11.2018  20:29

Závěr skvěle mrazivý, i když mne zrovna pointa napadla, před pár díly. Bohužel seriál příliš dobře nefunguje ve "westernových" momentech. Jak by taky mohl? Jak má být divák napnutý u toho, když po sobě střílí dvě bandy prakticky nesmrtelných výtvorů? Těžko.

• 30.10.2018  19:33

To hraní Fify na vypnutým ovladači si mohli odpustit... Proč si tak jednoduchou věc nedokáží pohlídat? Nepochopím.

• 29.10.2018  12:21

Osobně jsem s Prometheem problém neměl, ale Covenant je zvratek, který si málem vykoledoval jednu hvězdu. Scott zde zarážejícím způsobem blije na svou vlastní práci. Vítejte ve světě, kdy se vám do těla distatane emzák i tím, že si vytřete na cizí planetě prdel lopuchem. Alien vám pak vyleze třeba z nosní dírky a za pět minut bude mít tři metry. Film podkopává logiku univerza, ale nefunguje ani samostatně. Charaktery jsou ploché, špatně obsazene (McBride se na kosmonauta hodí asi jako Zeman). I ty akční scény jsou vlastně dost pitomoučké a závěrečný "zvrat", který je jasný úplně všem vyjma osadky vesmírného plavidla, nasazuje na tuhle šišku hoven pomyslnou korunku. Ostuda série.

• 30.8.2018  14:31

Vcelku dobře natočené Béčko, které některými scénami dokáže zaujmout. K lepšímu hodnocení by to však chtělo kvalitnější scénář a hlavně podstatně lepší herecké výkony. Bingbing Li nebo třeba Ruby Rose působí spíš jako trochu talentovaňejší ochotnice. MEG sam o sobě přitom rozhodně je nosným pilířem pro dobrý monster film.

• 3.7.2018  23:03

Že banky půjčují peníze, které ani náhodou nemají, jsem věděl, ale že peněžní systém funguje až takhle zvráceně? Jestli to není přitažené za vlasy, tak nás čekají "veselé" časy. Animace sice ošklivá, ale k té ošklivé vizi budoucnosti vlastně dost sedí :). Donutí přemýšlet a prohloubí finanční gramotnost. Za mě dobrý! P.S. Před mým hodnocením měl film 666 hodnocení... náhoda?

• 5.6.2018  00:07

Harrelson s McConaugheyhem tady oba předvádí životní výkony. Zvlášť pak McConaughey by si prostě nějakou slušnou cenu zasloužil. I přes pomalejší rozjezd mne první série nakonec dostala na svoji stranu. Hnusné, znepokojivé a zatraceně dobře napsané!

• 1.6.2018  20:05

Tak Alexandra Daddario tady odvedla kus práce <3.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12