Iron Fist - Drak si hraje s ohněm (2017) (epizoda)

SPOILER ALERT! Nakonec se lízálek Davos a celou dobu pacifická Joy rozhodnou, že Iron Fista odpraví... ok. Jinak jeden z nejlepších dílů série (čehož ovšem není vůbec obtížné dosáhnout). Jen doufám že Iron Fista je v The Defenders poskrovnu.

Iron Fist - Požehnání praskajících kostí (2017) (epizoda)

Souboj Iron Fista a Zhou Chenga byl vyloženě k smíchu (nechtěně). Jenže tragická je celá lobotomická postava Dannyho, který jakožto ústřední postava seriál spolehlivě zabíjí (chlape se vývojově zasekl někde v době jeho letecké havárie a podle toho se také rozhoduje). Ona celá ta výprava do Číny působí jako výlet chovanců ústavu pro choromyslné do cirkusu. Seriál funguje dobře ve chvílích, kdy na Dannyho z vysoka kašle, žel bohu to moc často není.

Stranger Things - Kapitola sedmá: Ztracená sestra (2017) (epizoda)

Obecnou nelibost tohoto dílu naprosto chápu. Taková zbytečná vycpávka, která dělá El medvědí službu. El obecně v druhé sérii není zrovna kdovíjak zajímavým charakterem a seriál tím nesmírně trpí (v první sérii jsem ji miloval). Nedá se říct, že jde o vyloženě nekoukatelnou záležitost, ale jde prostě o odbočku dohromady o ničem, která do celku naprosto nezapadá a atmosféře spíše škodí. Hlavně proto dávám trochu přísné tři hvězdy.

Policie v akci (2017) (pořad) odpad!

Tak tohle nám dělá nefalšovanou medvědí službu. Naprosta kokotina plná chyb a totálních nesmyslů.

Simpsonovi - Líza na větvi (2000) (epizoda)

"Marge! Chce prásknout, že tady máme fet!" "My tady žádný fet nemáme!" "Neee, nemáme." :D

Iron Fist - Z jeskyně vychází nesmrtelný (2017) (epizoda)

Ono to má své momenty. Třeba choreografie soubojů je slušná... ale ty hovna co padaj Dannymu z držky. Ach jo. Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli je na vině špatný casting nebo scénář. Pravděpodobně kombinace obou.

Rošťáci (1985)

Chvilkami takřka nekoukatelné. Goonies jsou podle všeho kult, ale nejspíš moc dobře nezestárli. Zejména první půlka je tak WTF špatná, že jsem měl nutkání vše zabalit, hlavně kvůli neskutečné uřvanosti a upištěnosti ústředních postav. Putování v podzemí sice nabídne pár obstojných scén, ale výsledný pocit se moc nezměnil. Goonies jsou tak pro mě bohužel místy neskutečně trapná blbost, která nemá diváku, který už oslavil desáté narozeniny, prakticky co nabídnout.