Krvavá hranice (2008)

Niečo podobné som už videl si hovorím po dopozeraní podobného filmu. A ako sa volal sa pýtam sám seba a myslím, že s týmto filmom budem mať v pamäti podobný problém :-)

Disaster Movie (2008)

Bola to kravina, čo sa spôsobu podania týka, ale aspoň 75% filmov ktoré tento nevydarený kúsok parodoval som videl a podľa mojho názoru sem tam nebolo až take zlé. Isto ma vie podobná paródia pobaviť určite viac, ako romanticko-komedialny kúsok zo študenského prostredia.

Muka (2008)

Príliš chaotické, zmätené bez hlavy a päty. Asi som mal film sledovať pozornejšie lebo hlavná pointa zostala pre mňa nepochopená :-) ...

Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Trápne, nelogické, nudné, čakal som o niečo viacej, pre mna slabých 40%.

Chci to! (2007)

Celkom zabavné narozdiel od komédií podobného charakteru, ktoré podľa mňa bývaju skôr trápne.

Oko bere (2008)

Velmi príjemné a nečakané prekvapenie. Trošku prehnané ale inak svieže, so skvelým spadom, pri ktorom som sa takmer vôbec nenudil.

Spálené mosty (2008) odpad!

Do konca som čakal, že sa tam niečo udeje a nedočkal som sa. Keby to dievča na konci zomrie, popravde tak by mi ho ani ľúto nebolo, lebo tak stupídne zahratú deckú rolu som už dlho nevidel. Pokaždý krát keď sa na plátne objavila mladá heračka bol som z nej pekne rozladený, hovorím škoda toho konca potom by to bolo aspoň za 1* ... Takto ostanem pri odpade!

Bobby Z (2007)

Nič som nečakal, ale dočkal som sa veľa. Celkom milé prekvapenie, ktore ma dokázalo bavit takmer 1,5 hodiny.

Super prohnilí (2003)

Komédia, v ktorej nebolo príliš veľa na zasmiatie ale aspoň sa človek pri nej nenudil. Dej mal krásny spád, i keď často pritiahnutý za vlasy. Doporučujem pre celu rodinu na nedeľné popoludnie presne tak ako som ho pozeral ja :-)

Jezero smrti (2008)

Krásne, britské, desivo, realistické ... smutne čo dokážu ľudia robiť ľuďom.