Prostředníci (2009)

Film o vzniku něčeho, bez čeho si svět nemůžeme představit - internetové porno. Luke Wilson, do hlavní role neskutečně pasuje a roli, se zdá, si opravdu užívá. Film plný zvratů, mlátiček, sexu a krásných holek. Prostě paráda (90 procent)

Ray (2004)

Film, který jsem zhlédl teprv nedávno a ani jsem to nikterak neměl v plánu. Do té doby my jméno Ray Charles zas tolik neříkalo. Ovšem po dokoukání tohoto film jsem zkoprnělý úžasem zůstal ještě 10 minut sedět. Vynikající herecký výkon Jamiho Foxe o muži, který dokázal opravdu mnoho. Výborné životopisné drama! (95 procent)

Návrat na vrchol (2006)

Film, který vypráví o neštěstí, které se může přihodit komukoliv a kdekoliv na světě (viz nedávná tragédie v Jaroslavli). Film s výborným hereckým obsazením, přičemž Fox, zde hraje famózně smutnou postavu. Ve filmu je od každého trochu, což dělá film ještě mnohem kvalitnější. (90 procent)

Černá labuť (2010)

Film, kterému nechybí vůbec nic! Chvílemi z Vás tryská vzrušení a chvílemi jste strachem bez sebe. Na kvalitě film také přidává neskutečný herecký výkon Natalie Protman a hlavně její závěrečné baletní sólo, které je doslova a do písmene dech beroucí. Výsledek dvakrát podtrhává famózní ozvučení Clinta Mansella. (95 procent)