Moneyball (2011)

Vynikající film o změně již tak nádherném sportu - to je Moneyball. Patřičné "grády" filmu dodává i famozní (jak jinak) herecký výkon Brada Pitta. A zapomínat se nesmí ani na kvalitní herecký výkon Jonaha Hilla. (95 procent)

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Horatio, Delco, Mr. Wolf, Kelly, Frank a mnoho dalších... Seriál, ení pouze o vyšetřování vražd, ale také o životě jednotlivých postav. A David Caruso v hlavní roli? "Drive by, Miami style!" (90 procent)

Simpsonovi (1989) (seriál)

Prostě žlutá rodinka ze Springfiledu. Zná je každý, vaše děti, vy, vaše rodiče a troufám si říct, že i některé prarodiče. Zkrátka a jasně - klasika, která nikdy neomrzí! (97 procent)

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Kriminálka Anděl mě bere hlavně proto, že je inspirovaná skutečnými případy, což je někdy opravdu otřesné. Řekl bych, že jeden z nejlepších českých seriálů. (90 procent)

Californication (2007) (seriál)

David Duchovny aka Hank Moody se představuje ve fámozní roli ve famozním seriálu - Californication. Seriál o sexu, dorgách a zase sexu, ve kterém nechybí hodně zábavy, ale často i smutné chvíle. (100 procent)

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Seriál plný zvratů, dechberoucích momentů, zrad a nečekaných přátelství to je Prison Break! Pro mě jeden z nejlepší seriálů vůbec! Plný očekávání, jsem se vždy nemohl dočkat dalšího dílu! (100 procent)

Warrior (2011)

Warrior je film, o kterém můžu s hrdostí říct, že je nejlepší film co jsem kdy viděl! Úžasný děj, který podtrhuje vynikající výkon hlavních aktérů (Tom Hardy a Joel Edgerton), ale hlavně fantastický výkon Nicka Noltea, který mi občas vehnal slzy do očí. Další co se na filmu opravdu povedlo byly bojové scény. Nebylo boje, u kterého by se mi nezatajil dech a film mě doslova vcucl a já si připadal, že na to koukám ve skutečnosti. No zkrátka FANTASTICKÝ film!!! (100 procent)

Válka Bohů (2011)

Imortals je film, který plně naplnil mé očekávání. Chvílemi sice až nudné průpovídky, což nám ovšem plně vynahradí fantastické souboje a hlavně závěrečná bitva! Celé nespočetněkrát podtrhává Freida Pinto, coby naprosto nádherná panenská věštkyně. (75 procent)

Expozitura (2009) (seriál)

Seriál Expozitura vypráví o jednom z největších (promiňte to slovo) průserů české policie - o Berdychově gangu. Scénáristé Klíma a Kroupa si dali na seriálu opravdu záležet a při sepisování scénáře, si pozval opravdové "účastníky" této akce. Jelikož je seriál z většiny podle skutečné události, člověku až mrazí co se v podsvětí a v české policii dělo/děje. Myslím, že výkon Vágnerové vůbec není špatný a ostatní herci (co si budeme povídat Dolanský, Kanyza, Zedníček a další nejsou žádná "béčka") hrají také výborně. Nechápu komentáře typu, zoufalé, komedie, explozitúra apod. Pro mě jeden z nejlepší českých seriálů! (98 procent)

Obhájce (2011)

Film, který sice né úplně kopíruje knižní předlohu Michaela Connellyho ovšem to mu vůbec neubírá na kvalitě. Skvěle zahrané od McConaugheyho a hlavně skvělý děj celého filmu. Myslím, že jeden z nejlepších filmů co se soudní sině týče. (95 procent)