• Pohádka

Fantastická čtyřka (2015)

Dlouhé, dlouhé a dlouhé.. Prostě nuuuuda. Myšlenka ukázat začátky F4 v teen věku zní jako báječný nápad.Jenomže.. polovinu filmu sledujeme, jak něco staví, počítají, staví... a když už konečně získají své schopnosti, tak... to všechno začne odznova. Čekala jsem v průběhu ,,výcviku" konečně akci, možná i humorné situace. Bohužel se nestalo a nezachránil to ani akční závěr.

Netvor (2011)

Mary-Kate Olsen, Neil Patrick Harris a Alex Pettyfer v jednom filmu? To musím vidět! Do toho krásná Vanessa Hudgens, motiv Krásky a zvířete a jako třešnička první dabing M. Absolonové. Prostě co víc si přát? Začátek super. Rychlé, dynamické, srozumitelné, první (bohužel asi i poslední) jiskření mezi Alexem a Vanessou... Ovšem od proměny v ,,netvora" film upadá do nudné, zdlouhavé průměrnosti. Na konci napínavé (tak mu to už konečně řekni! - Ne proto, že bych věřila, že to k němu opravdu cítí, ale protože to tak prostě musí být) Úplný závěr trochu rozpačitý - Já celou dobu miluju tebe? Aha, no tak jo... Celkově to nebylo úplně špatné, ale podle mě to mělo mnohem větší nevyužitý potenciál.

Doktorka z Dixie (2011) (seriál)

Trochu rozmazlené děvče z velkoměsta je okolnostmi donuceno se přestěhovat do zapadlé malebné vesničky. Tím se dají události do pohybu. Zoe brzy zjistí, že bude muset začít žít úplně jinak a začlenit se mezi vesničany, kteří jen neradi mění své báječně nalajnované životy. Zní to bláznivě, ale po chvíli zjistíte, že jste si Bluebell prostě zamilovali. S kým nakonec bude Zoe? Kopete za tým Goerge nebo za tým Wade? Musím uznat, že díl od dílu je chemie mezi Zoe a Wadem naprosto dokonalá. Začátek 3. série byl trochu šok. Je to opravdu mé staré dobré Bluebell? Škoda zkrácené 4. série, ale hodnotím velmi kladně ukončení všech důležitých vláken. Takže nakonec na mě padla nostalgie. Vše končí a musím říct sbohem milovanému Bluebell. Zato s pocitem, že vše je tak jak má být. Naopak další pokračování by nejspíš nemělo smysl . S odstupem času musím říct, že i když vím jak vše dopadne, tak se do této alabamské vesničky vracím ráda. Z Dixie se prostě stala srdcovka

S láskou, Rosie (2014)

Dívka a chlapec nemohou být kamarádi. Buď mezi nimi něco bylo, je nebo bude. A přesně o tomhle je tento film. On chce ji, ale... Pak ona chce jeho, ale... a tak celé dokola. Život jim klade do cesty různé problémy, ale nakonec je problém jen jeden - špatná komunikace. (Proč jí to neřekne? Sakra, tak už mu to řekni!!!) Kdyby si byli schopni vyjádřit své city, tak se po pěti minutách nemáme o čem bavit a můžeme jít domů. Takhle celý film čekáme na chvíli, kdy se konečně najdou. Po velkém happyendu si můžeme pouze postesknout, že realita by byla úplně jiná (mimochodem ona i po těch letech pořád vypadá na sedmnáct?) Film na páteční večer OK, ale upřímně... opravdu bych ho chtěla vidět znovu? Asi ne...

Nekonečná láska (2014)

Nečekala jsem nic závratného. Naopak jsem čekala typickou slaďárnu na téma ,,milujeme se jako nikdy nikdo, tak proč to nikdo nechápe?" Jenomže tohle nemělo hlavu ani patu, o logice ani nemluvě. Nejhorší ovšem je to, že chemie mezi hlavními představiteli absolutně nefunguje a tu lásku až za hrob jim prostě nevěřím. Jediné jiskření jsem zaznamenala až když byl dům v plamenech. Hvězdička za Pettyferovu tvářičku a za to, že ji nakonec neutopil

Co ty jsi za číslo? (2011)

Hledáte něco duchaplného plného intelektuálního humoru? V tom případě si tento film vůbec nepouštějte! Pokud ovšem hledáte oddychovku po náročném dni, při které můžete mysl prostě vypnout a jen se bavit, pak neváhejte. Lehce průměrná americká komedie o tom, jak děvče zjistí, že měla více partnerů, než její kamarádky a přesto stále nemá TOHO PRAVÉHO. Jenomže... co když někdo z nich byl ten pravý? A tak začne pátrat... Důvod proč film vidět? Pokud jste si někdy říkali (nebo spíš říkaly :D ) ,,Co má Kapitán Amerika pod uniformou?" Tak zde najdete odpověď ;)