Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Každý má své hodnocení - mé je takové! Ono to fungovalo, boje byli hezké, zpomalovačky jakbysmet a už víme, že Amerika se musí brát s rezervou :-)

Ad Astra (2019)

Váhal jsem mezi 4 a 5... scenérie parádní! Vesmír je kouzelnej a nebezpečnej! Konečně také byli vidět jiné planety a scéna na Měsíci byla úžasná! Škoda krátké akce na Neptunu! Nicméně jako celek bych to zhodnotil tak, že mi přijde, že je tento vesmírný snímek dost podhodnocovaný! Parádní Brad Pitt a skvělý Tommy Lee Jones, hudba tomu dodávala také své kouzlo!

Ahsoka (2023) (seriál)

Druhou sérii! Tohle bylo po Andorovi a Mandovi maso prostě!!! Neskutečná hudba a výprava!!!

Aladin (2019)

Po slabším a zdlouhavém rozjezdu to nakonec chytlo grády! Asi nejvíc, když už se na scéně objevil Will Smith! Zpívání se naštěstí taky dalo přežít

Aladin (1992)

A já se k tomu dostal až teď. Musím teda říct, že opravdu výtečná animace, jediné co mne fakticky odrazovalo je zpěv. Já prostě nemám rád muzikály, nebo takhle není to můj šálek kávy! To si vezměte třeba hrané Bídníky s Hugh Jackmanem, viděl jsem scénu jak vytahovali loď z moře a když začali zpívat, tak jsem to vypínal, tady jsem to vydržel, protože naštěstí. NAŠTĚSTÍ toho zpěvu nebylo tolik :-)

Alice in Borderland (2020) (seriál)

Suprový závěr a v podstatě celá druhá řada byla nějak jako nabušenější, přesto obě byli nemohu říct do puntíku super, ale bezva to bylo. Mam pochopitelně nějaké výtky, nic to ovšem nemění na faktu, že Japonci prostě umí a že opravdu dokáží dát seriálu hlavu a patu!

All of Us Are Dead (2022) (seriál)

Zombie rulezzz! A po Walking Dead tu máme další zatím neeee úplně prvotřídní divočinu, no zombičinu, ale uvidíme co přinese řada druhá. První dvě epizody jsou ale naprosto suprové a bezchybné! Korejci jedou…

Alpami nejen za sněhem (2018) (seriál)

Hodnotím až teď, protože si pak za chvilku ohodnotím i Českem nejen za sportem. Ve Slovinsku jsem byl a zcela mne uchvátilo, takže se vůbec nedivím těm destinacím. V Itálii jsem byl také za lyžovačkou, ostatně jako víceméně v Rakousku. Parádní hudba, velice sympatické duo Kraus/Samková. Hezky nasnímané a natočené a díly tak rychle utečou, že toho chcete víc. Výtečné tipy na výlety...

Alpha House (2014) odpad!

To byla hovadina, že ani ty mraky nahotin to fakt nezachránily! Stupidita, ale já jsem sebetríznitel, takže jsem to dokoukal, s vědomim že dam odpad a občas u toho filmu zkouknu hodně nahotin, ale pak je tu taky porno a je to rychlejší že jo :D.

Amazing Spider-Man (2012)

No mile mě překvapil :-)! Hodně jsem se nasmál, a za mě si myslím že k Andrew Garfieldovi sedí Spidík mnohem víc než k Tobymu :-) a díkybohu nebyla tam ani Mary Jane :-), ale jakási Gwen a herečka kterou já mam rád :-)! Díky díky a palec hore...