Donnie Darko (2001)

U tohoto fimu nechápete co se tam děje ale jste uplně unešeni a paralyzováni.Odpornost toho králíka je nadevše.Opravdu zážitek!

Znovu 17 (2009)

Film mě sám o sobě překvapil.Čekala sem nějakou trapnou komedii ale tohle byl jeden z tech filmu co si pustíte kdyz si chcete odpocinout .Herci mi perfektně seděli a zapojení pána prstenů bylo úsměvné.Prostě film na pohodu od kterého bych to nečekala.

Zemřít vedle tebe (2011)

Hrozně mě zaujala ta animace těch plstěnejch figurek.Děj byl zajímaví a kostík pobavil :D

How They Get There (1997)

Pobavilo na zahnání malého filmového hladu to stačí ;)

2012 (2009)

Já prostě tydle katastrofický blbůstky žeru.Má to nějaký mouchy ale mě se to líbilo.Amanda Peet, mi tam nevim proč neseděla ://

LOL (2012)

Škoda že po 10 minutách mi bylo jasný jak se bude příběh vyvíjet dál ale šlo to.

Probudím se včera (2012)

Sláva! po shlednutí tohoto filmu u mě zasvitlo malé světýlko naděje pro nové české komedie.Mádl úžasnej,facebook na nástěnce neskutečnej a celej film zábavnej.Snad se dočkáme i stejně dobrých českých komedií.

Méďa (2012)

Takhle sem se u filmu už dlouho nezasmála.Když se skloubí nevinnost médovo vzhledu s jeho povahou tak to prostě jednoduše musí bejt vtipný.Byl to film který nebalancoval na hraně vtipnosti a trapnosti.Parodování tam naprosto sedlo. Prostě srandy kopec.