Brooklyn 99 (2013) (seriál)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 34 Dokoukáno: 15+1 Zahozeno: 21 _ Na tohle jsem se docela těšil, přeci jen takové množsví známých tváří. Vtipný mi to ale moc nepřišlo a pořád jsem čekal kdy to příjde a ono nic. O to víc nechápu to hodnocení na IMDB a Zlatý globy. Vtipy mi přišli takové hodně jednoduché/primitivní a ani úsměv mi nevykouzlili. Příběh docela ušel a pravděpodobně budu pokračovat i druhou sérií, už jen abych věděl jestli to daj dohromady, když se jí Jake vyznal. 60%

Inteligence (2014) (seriál)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 35 Dokoukáno: 14+1 Zahozeno: 21 _ Hlavní duo mě nenadchlo, zbytek herců jen částečně. Chybělo mi tomu něco navíc, co by mě chytlo a donutilo čekat na další díl. Samotná CBS tomu taky moc nepřidala, když přeházela epizody a tak děj občas moc nenavazoval. 50%

Those Who Kill (2014) (seriál)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 35 Dokoukáno: 13+1 Zahozeno: 21 _ Chloë Sevigny byla výborná v Hit & Miss a tak jsem čekal další pecku. Bohužel nedostal, něco tomu chybělo, ale snaha byla. První díl se mi docela líbil, druhý už tolik ne. A díky hodně slabé sledovanosti po druhé epizodě staženo z programu s tím, že někdy v budoucnu možná nasazeno v novém slotu. 60%

Rudá cesta (2014) (seriál)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 35 Dokoukáno: 13 Zahozeno: 20+1 _ Jason Momoa se zase ukázal v seriálu, tak jsem si to nemohl nechat ujít. Bohužel je to takový zdlouhavý a nějak mě to nebaví. O proti Banshee nebo Justified slabota. 60%

Lidé zítřka (2013) (seriál)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 36 Dokoukáno: 12+1 Zahozeno: 20 _ CW opět útočí s dalším tupým seriálem pro děti. Příběh hrozná nuda, akce slabota a ta debilita postav je hrozně ubíjející. Předlohu neznám, ale tohle je hodně velká slabota. 35%

Mind Games (2014) (seriál)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 37 Dokoukáno: 11+1 Zahozeno: 20 _ Na papíře to nevypadalo zle a připomínalo mi to trochu pár dobrých seriálů. Bohužel ve skutečnosti docela nuda i když postupně se kvalita zlepšovala. Divákům to bylo jedno a tak po páté epizodě zrušeno. Slater má nějakou smůlu na ty seriály, už třetí seriál v řadě, který jsem s nim viděl a byl hned zrušen. 45%

Hledání (2014) (seriál)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 38 Dokoukáno: 11 Zahozeno: 19+1 _ Bohužel mě to nějak nechytlo. Docela mě to připomíná Girls, který mám rád,. Jen místo holek, tady jsou kluci. Girls mě dokážou zaujmout a pobavit, ale tady jsem měl co dělat, abych vydržel aspoň tři epizody. Taková nuda. 50%

Chozen (2014) (seriál)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 39 Dokoukáno: 10+1 Zahozeno: 19 _ Čekal jsem nářaz jako je v Archerovi, bohužel tohle je slabší odvar i když téma by mělo odpovídat opaku. Líbili se mi ty scénky ala videoklip, ty byly většinou hodně povedený s dobrou hudbou a taky docela známé hlasy (McBride, Peña...). Celkově jsem se u toho tolik nebavil jako u Archera a občas to bylo trochu nudnější. 60%

The Michael J. Fox Show (2013) (seriál)

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 40 Dokoukáno: 9+1 Zahozeno: 19 _ Do týhle komedie jsem šel hlavně protože, tam hraje Anne Heche. Bohužel tam je jen v pár dílech a tak jsem si ji tolik neužil. Co se týče ostatních herců, tak děti jsou fajn, hlavně ten malý rošťák. MJF taky nebyl špatný a navíc většina příběhů je z jeho osobního života. Dokonce jeho skutečná manželka si zahrála v jedné epizodě jeho seriálovou sousedku. Seriál byl po 15. epizodě zrušen, což mě trošku mrzí, hlavně kvůli Anne. Všech 22 epizod bylo odvysíláno v Austrálii, tak jsem o těch posledních 7 epizod nepřišel. Seriál občas pobavil, ale vesměs se jedná o průměrný kousek. 60%

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Českou seriálovou tvorbu moc nemusím, většinou to je odpadová záležitost (VKV, Ulice, Ordinace) a tak jsem vždy rád, když mě něco zaujme a pobaví. Do seriálu jsem šel kvůli Trojanovi a určitě se to vyplatilo. On jako podvodníček perfektní, ředitel ujíždějící na Mahjongu a další postavy určitě stojí taky za pozornost. Každý díl mě bavil a těšil jsme se na další. Snad se dočkáme i nějakého pokračování, určitě bych byl pro. 70%