Pasažéři (2016)

OMG. Proč mi to děláte ?? Já milovník scifi a zvláště filmů s tématikou mezihvězdných letů si první půlku filmu nadšeně liboval. A potom někde někomu selhaly systémy / nikdo neví kde / a z kvalitně našláplého příběhu se stala mrdka z krtka, něco jako by si Tinky Winky dělal bábovičky z hoven a selhala by Gravitace. To byla btw úplně stejná píčovina. Dávám jednu hvězdu za hlášku : Vyvětrej reaktor ! Spoiler : Kdo se nepoblil během filmu at vydrží do konce, hudba k závěrečným titulkům je jistota .

Hyena Road (2015)

Sice ve stylu : My jsme ti dobří a oni jsou ti zlí .. ale absolutní pecka. Přesně se to trefilo do mé předvánoční nálady poznamenané útokem islamistů v Berlíně. Super pocit vidět jak lebku talibanskýho kozomrda odpálí náboj z kanadské odstřelovačky PGW Timberwolf :-) Pochvala za komentář pro Big Bear - souhlasím se vším.

Učitelka (2016)

Tak to mně nadzvedlo. Svini bolševickou jsem chtěl podříznout hned zkraje filmu. Byla to strašná doba, snad se už nikdy nevrátí. Nejhorší je že takovýchto kurev překabátěnejch z ruštiny na anglinu je dosud plné školství.

Muž jménem Ove (2015) odpad!

Protivnej starej idiot. Ten mně tak sral že jsem to vypnul.

Zpověď (2011) (seriál)

Tak tomuhle bych dal hvězdiček 666 !!!! Výborná dialogová přestřelka . Teď koukám, kolik lidí tento film hodnotilo - 7/6/2016 ve 23:42 - 666 uživatelů !

Potomci lidí (2006)

1 hvězdičku za soundtrack song In The Court Of The Crimson King jinak to byla kravinaaaaaaa

Převrat (2015) odpad!

jsem myslel že se už v této době sračky netočí ale jak vidno jsem se hrubě mýlil

X+Y (2014)

To bolelo ... v žádném filmu jsem ještě nikdy neviděl takovou koncentraci mimoňů jako tady. A to mám rád TBBT.

Daleko od hlučícího davu (2015)

Klišoidní telenovela o stupidní emancipovaný kundě která si neváží opravdovýho chlapa který ji miluje, vezme si za muže prvního zmetka který ji ošuká a o troubovi co si nechá půlku života srát na hlavu . Jednu hvězdičku dávám za to že je to film tak nějak o mně. Nechápu že tohle sračku natočil Vinterberg.