Super 8 (2011)

POZOR SPOILERY Super to rozhodně nebylo, možná ten amatérský zombie film na konci. Celou dobu jsem čekal, že to bude celé tajemné, a nakonci tam ukázali ksicht toho emzáka. Jednodušee udělané jako hollywoodský blockbuster. Typický děj, který je lehce prohlédnutelný. I přesto jsem se v kině aspoň nenudil. 56%

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Když jsem si v knížce o Quentinu Tarantinovi přečetl kapitolu k tomuto filmu, pochopil jsem, že je jedinečný. Spoustu narážek ukrytých pod šarmantními dialogy a skvělé zápletky, postavy a úžasně udělané scény dělají z tohoto filmu opravdové eso.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Sledování the Walking Dead je jako jízda na horské dráze. Jednou nahoru a pak zase dolů. První tři díly mne opravdu zaujali, postupně to ale ztrácelo šarm. Když jsem se na první sérii dodíval, tak jsem byl velmi nadšený a chtěl jsem víc. Při čekání na druhou sérii jsem na the Walking Dead úplně zapomněl. Je to škoda. Vypadalo to ze začátku jako velice ambiciózní projekt. Doufejme, že to Darabont v 2. sérii opraví.

RocknRolla (2008)

Je jasné co se vám vybaví když někdo řekne ,,RocknRoll", ale co ,,RocknRolla" ? Zná to vůbec průměrný český občan. Já jsem rád, že už to znám a mohl jsem se u toho krásně pobavit. Je to film plný fórků, nadupané muziky, podfuků ( nebo spíš Podfu(c)ků jak by řekl Guy Richie) , feťáků a ujetých Rusů (jednoho ruského magnáta si tam zahrál i Karel Roden). Prostě filmová zábava za všechny prachy...