O.G. (2018)

Vůbec jsem se nenudil. Z Wrighta jde nějaká zvláštní pohoda. Sedlo mi to.

Paříž 15:17 (2018)

Velké nadšení z výjimečného činu ještě nezaručuje, že o tom bude natočený výjimečný film.

Pouť - Bobeš (2018) (epizoda) odpad!

Absolutní zoufalství.

Raoul Taburin (2018)

Pohoda francouzského venkova, pohoda se sympatickými herci, pohodový příběh.

Rédl (2018) (seriál)

Neštěstím našich tzv. seriálů je, že z potřeby povýšení honorářů a sledovanosti se to natáhne na co nejvíc dílů. Rozplizlost je pak neskutečná. Jednou stačilo.

Tichá revoluce (2018)

Němci měli štěstí, že mohli tak lehce utéct. To u nás nešlo.

Tlumočník (2018)

Velká škoda, že film není po stránce scénáře dotažený. Jakoby si s tím koncem nějak nevěděli rady. Jinak ale oba hlavní protagonisté skvělí.

Vládce Paříže (2018)

Cassel skvělý, ale potenciál filmu byl o hvězdičku větší. Škoda.

Vraždy v Midsomeru - Série 20 (2018) (série)

BrianTtrue May: "V této zemi je kosmopolitní společnost, ale když se díváte na Midsomer, neřekli byste to. Upřímně řečeno, nechtěl bych to měnit. Prostě tam nemáme etnické menšiny, protože pak by to nebyla anglická vesnice. Prostě by to nefungovalo. Jsme poslední bašta anglickosti a já chci, aby to tak zůstalo". Chtěl, ale nezůstalo. Vykopli ho a v Midsomeru se vraždí kosmopolitně. Děs běs.

Vzteklina - Epizoda 1 (2018) (epizoda)

Klasické neštěstí tvorby ČT. I když to bude o ničem, natáhnout každý díl co nejvíc, protože honorář je až na prvním místě. Potom i scénář vyznívá jako obsahově plytký. Kdy už se konečně dramaturgie poučí ze zahraniční produkce je ve hvězdách. Ale možná to všem, až na diváky, zcela vyhovuje.