Ranař (2011)

Celkem zklamání, čekal jsme pořádný nářez a pořádný hokej, ale toho se mi bohužel nedostalo ( I když některé bitky stáli za to). Seann (Glatt) mi vůbec nebyl sympatický, hrál takového zaraženého až trapného bitkaře.

Sanctum (2011)

Asi jsem viděl úplně jiný film co ostatní! Vždyť to bylo dost dobré, herecké výkony suprové, režie a scénář totéž!

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Takovej českej Harry Potter =)) Nebylo to vůbec zlé, jak se tu kritizuje. Mělo to celekm zajímavý děj a na Česko to bylo cellekm propracované. Zkrátka taková pěkná vizuální pohádka :)

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Celkem zklamání, čekal jsme více. Vtip byl na správném místě, akce a efekty byly dost dobré a Sherlockův styl byl zase promyšlený a propracovaný. Děj byl slabší, jak oproti jedničce tak i celkově. Natož, že dějová linie byla "primitivní, né moc záživná" mě přišla, až moc přeplácaná. To nemohli najít lepší a tajemnější téma ?.,. no nic přece není dokonalé ( tedy kromě Zelené Míle)

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Nějak moc sem od toho nečekal, ale musím říct, že to bylo zábavný i líbivý ;)

Strom života (2011)

Složitý, ale krásný film. Nejsem věřící, a proto jsem tu pravou podstatu filmu nepochopil, budu se na to muset podívat vícekrát. Byly to zvláštní herecké výkony ( v dobrém smyslu), především Brada. Malick nenatočil film pro všechny, ale jen pro ty co mají filmového ducha. Krásná kamera a hudba ( Vltava :) )

Sucker Punch (2011)

Takhle si představuji EFEKTY! byl to prostě extrém! Ta kamera, ten střih no páni. Tenhle film vám dát parádní adrenalinovou zábavu, ale nic víc je o NIČEM. Tenhle film nepotřeboval děj, který by bral dech... dech berou ty paradání efekty.,.Zack nenatočil film pro všechny, ale pro ty co milují pořádný nářez!!

Super 8 (2011)

Nádhera. Celý film byl načuchnutý Abramsovou atmosférou. Možná kdyby tohle byl seriál bylo by to lepší, ale jinak to bylo super. Toho novodobého ''ETho'' jsem si představoval uplně jinak, ale to nevadí :) Prostě ten konec byl dokonalý, jinak bych si ho představovat nechtěl :)

Světová invaze (2011)

No nebylo to špatné. Byl to docela masakr, akce byli super, ale představoval jsme si to jinak, tohle připomínalo Terminátora 4. Asi jak jsem to pochopil byl otevřený konec, takže bude možná pokračování ? + Dobré obsazení