W.I.T.C.H. (2004) (seriál)

Můj syn je miluje proto 5 hvězdiček.

Hunger Games (2012)

Ne Ne, film který se táhne a vlastně jsem v půlce usnul a dnes se na to dodíval. A rulík zlomocný dokáže divy, který v Americe neroste. Zase američani krmí děti sračkama.

U Konce světa (2013)

Tak tenhle film mne nenadchnul, ženská co má místo rukou nohy , to už je jako nějaký béčkový film ,když tvurcům dochází nápady.

Ztraceni (2004) (seriál)

Co k tomu říct , když to poprvé vysílali na nově "myslím" , tak mne tento serial neuchvátil. A ted hltám každý díl. Podle mne do 3.série bravurně napsaný seriál.Shlédnul jsem i poslední 6.sérii a už to nemělo ty grády jako první 3. serie, hodnocení ale zůstává.

Poslední smích (1995)

Vůbec mne to nenadchlo, nic komedialního tam nebylo a scénéř dost ubohý. Námět je to supr ,ale provedení? Určitě by se to dalo natočit o sto procent lépe.

Babe (1992)

Mám rád životopisný a sportovní filmy, A ještě k tomu když je to z 20. let 20. století.Moc pěkná kulisa a film a jednom sportovci, ktérému nadělily sudičky kopu talentu. A Goodman se na Babe Rutha skvěle hodil a skvěle ho zahrál .

Sedm psychopatů (2012)

Film který mě uměl překvapit a z toho i rozesmát. Název filmu je výstížný a nej psychopat byl Sam Rockwel.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Tak toto byl odvaz ,akční střílečka a k tomu supr auta a řidiči. No fyzikální zákony těžce popřeny ,ale nejlepší díl ze série. Můj nezapomenutelnej moment: jízda aut s trezorem po Riu, to jsem ještě v žádném filmu neviděl.

V žáru královské lásky (1990) odpad!

V 90. letech dostal režisér peníze na každou sračku co existovalo. Tohle nemá s filmováním nic společného. Nechápal jsem když jsem se na to nedávno díval v Tv , že i toto někdo může natočit. Režisér a scenárista nechal soudnost, intelekt a filmové umění někde na pláži v USA odkud se vrátil z emigrace.