500 dní se Summer (2009)

Mňa na filme bavila najviac asi malá Chloe Moretz (to ako bola nad vecou) a rozdelená obrazovka na očakávania a realitu bola tiež fajnová vychytávka. Film je celkom slušne a zaujímavo natočený a kto má rád tieto romantické záležitosti podané trošku inak tak si tento film aj vychutná ale ja som mal trošku problém pri ňom nezaspať ale to bude tým že to nie je úplne moja šálka kávy.

Bojiště Země: Sága roku 3000 (2000)

Najlepší komentár jednoznačne kOCOUR :-) plne súhlasím ale aj tak dávam dve hviezdy. Za zmysel pre humor Travoltu v podaní úžasného dabingu a za tie skvelé masky cyklov :D ak to nepozeráte ako akčné sci-fi ale nepodarenú komédiu, tak sa na tom da ozaj zabaviť. Neľutujem že som napriek otrasnému hodnoteniu zhliadol tento kinematografický "skvost". Nedajte sa odradiť a pozrite si to, nie je to až také zlé

Vždy připraven! (2010)

Výborná nenápadná komédia o dvoch strelených priateľoch z DDR, ktorý sa vydávajú na cestu naprieč USA stopom a pritom prežívajú občas až bizarné zážitky. Na filme sa mi páči, že má v sebe taký nenásilný humor, ktorý sa nevtiera a je príjemný. Rozhodne stojí za zhliadnutie, avšak je ho dosť ťažké zohnať na DVD nie to ešte v SVK alebo CZ lokalizácii.