Klub rváčů (1999)

Tenhle film nemá cenu popisovat, musí se vidět. Ale především každýmu doporučuju přečíst si knižní předlohu v originále (českej překlad je hroznej).

Beowulf: Král barbarů (2005)

Dámy a pánové, děvčata a chlapci, přistupte blíž. Budeme vám vyprávět příběh o vousatém děcku s mečem, o prvopočátcích bowlingu, o zlomyslné vodnici, o vilné čarodějnici, o bolesti způsobené jednou rybou a především o trollovi bez mostu! Pozor, pozor, na své si přijde i ten kdo má rád zoofilní humor a hloupé akční scény.

Lak na vlasy (1988)

Nečekal jsem žádný zázraky, ale tohle bylo příliš bezduchý i na muzikál.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Harrison Ford je na roli dobrodruha příliš starý. Shia LaBeouf se zase do své role nehodí vůbec a scéna, kde jede na motorce a tváří se tvrdě je OPRAVDU DIVNÁ. (Ten člověk je na první pohled trouba.) A Cate Blanchett je na postavu, kterou ztvárnuje příliš ženská. Všechno ostatní je celkem dobrý.

P.S. Miluji Tě (2007)

Po druhým zkouknutí v klidu domova (poprvé viděno s přítelkyní v kině) jsem trochu víc vnímal detaily, včetně všech dialogů a musím říct, že mě to spíš iritovalo než dojímalo. Neustálý mluvení o vztazích, pitomoučký gesta, pózy, prvoplánový scény. Nakonec mi na PS:ILY ta všudypřítomná patetičnost vadila ze všeho nejmíň. Až moc americký [čti: stupidní].