27 šatů (2008)

V případě, že potřebujete na 107 minut zabavit svou drahou polovičku, pusťte jí tenhle film a jděte se věnovat něčemu zábavnějšímu.

28 dní poté (2002)

Hodně nekonzistení. Hlavní hrdina se od začátku koupe v krvi a je v klidu. Jiný se na zombíka jen kouknou a jsou nakažený. Nicméně, některý scény jsou natočený celkem dobře. Za shlédnutí film určitě stojí.

Kdo je tady ředitel? (2006) odpad!

Omlouvám se, ale tohle jsem nedal. Až moc mi to připomíná přihlouplé české černobílé komedie, na které mám už na první pohled alergii. Tohle sice není černobílé, ale trapné ano.

Bůh gamblerů (1989)

Kamarád do deště na asijský způsob. Žádná sláva, ale zabaví.

Monstrum (2008)

Maličko mi to přístupem připomíná Tarantina. Prostě vezmete cizí dobrý nápady a umně je spojíte dohromady. Nicméně, to co chybí v oblasti originality je dohnáno v oblasti zpracování a prezentace. Jinak, nejvíc mi na filmu vadilo to, že příšerka nevypadala dostatečně tvrdě na to, aby byla schopná ustát byť zlomek útoků, kterým byla vystavena. Drsnější dojem na mě svýho času udělal i hlavní bos v Ghostbusters: Gozer: "Are you God?" Raymond Stantz: "...no." Gozer: "Then die."

Černá Dahlia (2006)

Všichni zabili všechny a ti které nikdo nezabil se krouhli sami. No a jestli někdo zbyl, tak žije šťastně až dodnes.

Král Kalifornie (2007)

Ježiš, to byla nuda. (Ani jednou jsem se u toho nezasmál, což považuju u komedie za značnej problém.)

Na vlastní nebezpečí (2007)

Olej, spousta píchání a nakonec se všichni udělaj. Btw. Poster vypadá jako kdyby ten film měl bejt animák se zdigitalizovanejma hercema.

Děsnej doják (2006) odpad!

To se snad ani nedá nazvat filmem.

Monkey Dust (2003) (seriál)

Někdo si s tím dal určitě hodně práce, vizuálně moc pěkná podívaná, ale celkový výsledek rozhodně není nic co by bylo "mým šálkem kávy". Humor je to specifický, nicméně v mých očích trapný. Jedna * za grafické zpracování.