• Romantický

1 000 mil do Vánoc (2021)

Prijemna oddechovka, celkem jsem se i zasmala, ale ten knirek nemeckeho pornoherce nechapu :D.

Anne s E na konci (2017) (seriál)

Knizni predlohu jsem necetla, takze podobnost s ni nemohu hodnotit. Po prvnim dile jsem chtela dat 5 hvezd, jak moc me atmosfera, dej, postavy, realie a cele to prostredi okouzlilo. Po dalsich dilech mi ale Anne zacla lezt solidne na nervy. Je to opravdu otravna, afektovana a urvana holka, ktera nezavre pusu, vymysli kraviny a vecne se flaka, misto aby si odpracovala svuj pobyt, jak na zacatku slibovala. Sem tam nastesti nekomu pomuze. Ale jako bonus je opravdu oskliva, to se na me nezlobte. Nicmene i pres ni se mi stale serial libi diky tomu, co jsem psala vyse, a ve treti rade uz nebyla az tak silene otravna a skareda. Navic uvodni titulky jsou jedny z nejhezcich, jake jsem kde videla.

Milostná past (2021)

Nemohla jsem celou dobu uverit, ze ten konec mysli vazne...kdyby aspon vybrali nejakeho hezciho asiata, ktery ma teda fuj brejle, fuj uces a pak ho zkrasli, mohlo to byt aspon nejak uveritelne. Ale tohle bylo uz moc mimo cokoliv, nehlede na to, ze opravdu herci nemeli ani spetku chemie a ten konecny polibek byl hooooodne divny.

Vivo (2021)

Bohuzel me to nejak nebavilo, uz po shlednuti pomalu nevim, o cem to bylo a pisnicky mi prisly hrozne..

Jdi svou cestou (2016) odpad!

Skoukla jsem pul hodiny, ktera me totalne nebavila a dele uz jsem nevydržela, jaka to byla nuda.

Astrologický průvodce pro zlomená srdce (2021) (seriál)

Prijemna a mila oddychovka. Zadne prehnane debility, pekni herci, vsechno takove sympaticke, romanticke a vesele. Proste pohoda, u ktere clovek vypne mozek. P.S. Hlavni hrdinka mi obzvlaste s brylemi pripomina Zooey Deschanel :).

Sexify (2021) (seriál) odpad!

Dala jsem sanci nekolika dilum, ale bohuzel...totalni nuda, uplne o nicem, herci absolutne nesympaticti

Zásek (2021)

Miminum vtipnych momentu, cekala jsem, ze to bude vylozene legrace z "pandemie". Ale byla to hodne casove prepalena nuda.

Muzzikanti (2017)

Jednu hvezdu za pisnicky a jednu za hezkou prirodu s konikama...ale jinak o nicem a to jak, pulku zpivala a nebo mluvil nekdo jiny, totalne kazilo dojem a pusobilo fakt blbe...vlastne jsem ani moc nesledovala,protoze me to nebavilo a jen jsem poslouchala pisnicky...

Letovisko lásky (2021)

Ale jo, sympaticka oddychovka s krasnymi zabery ostrova.