Za borovicovým hájem (2012)

absolutní slátanina a mišmaš několika dějů.je to jako trilogie vlisovaná do jednoho filmu. už od začátku se to táhne jako smrad po krchovu a děj pořádně nikde. nejvíc mě pobavilo to že postavy vypadají úplně stejně i po patnácti letech.

Nelítostný Parker (2013)

typický statthemuv film-akční,svižný, se zápletkou ale.........je to přece pořád dokola, chybí tomu trošku té nápadivé štávičky

Hostitel (2013)

Nápad dobrý ale..........kurňa je to dlouhé jako komunistická éra, příběh je předvídatelný a je to přeromantizované

Star Trek (2009)

tenhle seriál jsem nikdy nesledoval protože mě nikdy nebavil.tak jsem zkusil tenhle film.jen tak na úvod, dabing toho ruského vojáka na enterprise je katastrofální, nevím jestli se mám smát nebo ostudou se propadnout.celý film mi přišel hodně umělý a nepřirozený, to star wars byly ohodně lepší.scénář mi přišel takový zmatený,

Zelené obzory (1962)

kdyby film měl lepší konec tak jsou to lepší 4hvězdy. ono v podstatě byl konec dost useknutý a nevyřešil se zcela hlavní problém, jen se odložil na později jak bylo na konci řečeno

Záhada Blair Witch (1999)

když jsem to viděl poprvé a před deseti lety tak mi to fakt nahánělo trochu hrůzy.

Ve stínu (2012)

někteří lidé tomuhle filmu nerozumí nebo mu nechcou rozumět, každopádně vykreslení tohohle příběhu který ukazuje postupy stb v onu dobu je naprosto perfektní a přesné. atmosféra a hudba je naprosto ideální vůči filmu.komunisti byli prostě kurvy a nic se na tom nezmění.

1612: Kronika smutných časů (2007)

to zase rusáci šlápli hodně dost vedle do pořádného sloního hovna.tenhle film je jeden obrovský pytel keců a chaosu, nemá hlavu ani patu.

Šeptající fantom (1975)

taková jedna velka cikanska fraška. takhle to na mě zabůsobilo,žádná kriminálka.

Transit Carlsbad (1966)

hrozné a hlavně nepřirozené. je to jako by si krteček hrál na jamese bonda