Červená Karkulka (2011) odpad!

no to byla ale kokotina, nebýt toho názvu filmu a nějaké předtuchy oné karkuly tak s původní myšlenkou to nemá vůbec nic společného. ale abych to nesrovnával jenom s oním původním příběhem tak to vezmem taky z té druhé strany. a ta druhá strana mimochodem stojí taky za nic. vlkodlak jako ze čtyřlístku vypadal teda otřesně a karkula na mě působila jako laciná prostitutka, která si chce užít ten nejperverznější sex s černým jezevčíkem.béčko jako vyšité

Tam na konečné (1957)

Je jedno jaký je rok, lidské osudy jsou v každém desetiletí stejná

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Tak a mám za sebou biják,který jsem delší dobu očekával. V něčem překvapil a v něčem zklamal. Co se týče obleků, převleků, kostýmů,návrhy vozidel a dalšího tak tohle bylo parádní. Nemělo to chybu a v ledačem to přejelo původní film( což se stává málo kdy) ale scénář a Tomáš Hadra naprosto vyhořely. Možná by se to mohlo jmenovat 'Vedlejšák Max a cesta tam a zpět. Tomášovi tahle role opravdu nesedla a popravdě řečeno na takovou věc přece jen není stavěny. Velké plus dávám pojízdné hudební stage a frontmanovi, který udával válečný rytmus pekelnou kytarou.

Zabij mě třikrát (2014)

Taková zamotaná chujovinka. Sajmon ale nezklamal a své role se zhostil podle mě dobře

Equalizer (2014)

Nebylo to zas tak špatné. Pravda místy a hlavně ten konec v jádru ruské mafie byl dost přehnaný. Na druhou stranu tohle bylo dívatelne na rozdíl od jiných akčních nadopovaných snímků

Dovolená v Protektorátu (2015) (pořad)

Prvni dil me docela zaujal. Zacatek nic moc, takova rozkoukavaná ale od prvniho rána na statku, kdy z rádia zazněly první tóny dobového vysílání mi naskočila husí kůže. A určitě nejem mě, protože děda s bábou co ten haknkrojcovej mejdan zażily docela hustě stuhly jako tlačenka po půl hodině v ledničce. Těším se co se z oněch propagonistů vyvine, jestli z utlačovaného a slabeho heryho potra se stane nebojacný maděra co koně bude smáčet v řece a nebo jestli se polonahá alkoholička vzpamatuje a půjde do sebe a začne prachy utrácet smysluplněji.Pokud tam vrazí i esesmani na domovní šťaru tak to bude suprovní.

Ledově ostří (2007) odpad!

Teplouš a sexuální deviant po jednom boku v ohavném snímku. Co by jste chtěli víc

Zrození (2004)

Většina lidí tady pějí ódy na to jaký je to skvělý film a jaké tajemno v něm je. Já v tom vidím pokus o natočení legální dětské pornografie od režiséra, který trpí syndromem neopětované lásky v brzkém věku. Je to prostě úchylárna ale musím podotknout že s dobrou hudbou

Hořká láska (1958)

Na svou dobu opravdu povedene drama se slušným tématem. Josef Bek nezklamal a v roli nemocného upotaneho na lůžku se předvedl jak se patří. Ke konci skoro až hororově.

Vražedná hra (2012) odpad!

Stacilo mi deset minut. Konec byl nevyhnutelný. Nakonec z toho byla asi půl hodina. Ale tuhle movie sračku by neodvrátil ani obelixův menhír.