Predátor (1987)

film z hvězdných časů Arnoldových. jeho všude přítomný chladný výraz v obličeji je nezaměnitelný........"postavte přede mne kohokoliv a já ho zničím" :))

Princezna a půl království (2019) (TV film)

pohádka na svém místě. po delší době konečně pohádka která má děj i zdárný konec.

Proč? (1987)

Proč? proč neukázat to co se stalo. A to co se stalo a podobného se stává dodnes, už vůbec nic nemá nic společného s fotbalem

Projekt A 2 (1987)

Taková čínská sranda.pro oddych a pohodu je to fajné,člověk se u toho zasměje více než u některých dnešních tzv. komedii(boha jeho stojí to za h...nic).

Prokletí domu Hajnů (1988)

Perfektní psychologický snímek. Petr Čepek opět ukazuje svou výjímečnost a to ani nemusí mluvit. Další roli dobře zahrála Petra Vančíková, kdy její psycho stavy mě při první shlédnutí vyváděly tak, že jsem vyskakoval z křesla.

Pro pár dolarů navíc (1965)

Clint a jeho pohotové kolty, vždy připravené u pasu schované pod vyšívaným ponchem je prostě radost se na tohle koukat. i když ve filmu zase není moc vidět tolik toho střílení, děj který se odehrává je hodně dobrý a plný zvratů,jo a nejlepší na tom filmu je ta perfektní hudba, zvlášt to chytlavé pískání...takže 90,79%

Prostřeno! (2010) (pořad)

občas se na to kouknu...ale chování některých lidí je až neuvěřitelné.a to jejich pošahané šmejděníčko,je až neuvěřitelné co lidi pro prachy udělají

První krok (2009) (seriál) odpad!

dal jsem tomu šanci------odpadový seriál s odpadlými herci pro zoufalé diváky....vždyť to není herectví co ti šaškové tam předvádějí, takový výkon by uměla předvést i bába od nás z řeznictví po flašce rumu (ale i bez ní)

Přátelé (1994) (seriál)

úsměvné ale nevidím v tom nic velkolepého

Přezůvky štěstí (1986)

Tak jestli tohle je pohádka tak já jsem čínská opice letící s rackem nad bajkalem.dvě víly(sestry), z nichž jedna je otravná pesimistka a druhá veselá alkoholička darujou lidem gumáky střižené vzorem ala jarmilky aby lidem udělali "fun".podlě mě jim ten záměr nevyšel ikdyž notorička se tváří jinak a furt se chlame.místy mi film přišel jako brutální psycho za které by ani Hitchock by se nemusel stydět-chlápek chodí s botkama a cokoli by chtěl, třeba aj fusy od svého nadřízeného tak je má načež je z toho pochopitelně mimo a do toho hraje hudba jako z drákuly.být děckem tak mě odvezou a mám z toho doživotní trauma.prostě s pohádkou to nemá nic společného podle mě.