Váleční ptáci (2008) (TV film) odpad!

Nuda, bez napětí, herci se snaží být vážní ale i kdyby se snažili sebevíc tak se jim to nepodaří. Prostě nemá to vůbec nic co by aspoň průměrný film měl mít. A ty rádoby statečné pilotky jsou víc než směšné.

Válka Bohů (2011)

podle mě se v průběhu filmu nic moc neděje,až na pár akcí je to docela nuda.film se mi taky zdá hodně umělý,pořád samé skály které s realitou nemají nic společného.nejlepší z tohoto snímku byl boj bohů a titánů na konci ale to je tak vše.

V cizí kůži (2011)

Ani jsem nemusel vidět obraz postačil mi jen zvuk a muzu říct ze to bylo hodně slabe. Film založeny na tematu které tady bylo už milionkrát a v téhle verzi se opravdu nepovedl. Začatek vypadal zajímavě ale po deseti minutách můj zájem odpadl. Vlastně je to cele o ničem.

Ve stínu (2012)

někteří lidé tomuhle filmu nerozumí nebo mu nechcou rozumět, každopádně vykreslení tohohle příběhu který ukazuje postupy stb v onu dobu je naprosto perfektní a přesné. atmosféra a hudba je naprosto ideální vůči filmu.komunisti byli prostě kurvy a nic se na tom nezmění.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Hodně slabý odvar jedničky. navíc se většina filmu odehráva ve tmě což je uplně na dvě věci což odsouvá snímek hodně dolů

Vrah skrývá tvář (1966)

Miluji tyto filmy a zvlášť Rudolfa Hrušinského v roli mjr. Kalaše. S tváří chladnou v jakékoliv situaci a odhodláním pevným dokáže vyřešit vše

Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)

Jedna hvezda pouze za konecny stav veci. Jinak cely prubeh veci je katastrofalni. Je to fraska a kdyby jste smichali cerveneho trpaslika a komisare rexe je to presne tenhle pripad

Vražedná hra (2012) odpad!

Stacilo mi deset minut. Konec byl nevyhnutelný. Nakonec z toho byla asi půl hodina. Ale tuhle movie sračku by neodvrátil ani obelixův menhír.

Vřískot 4 (2011)

Kdy už bude konečně konec tomu, že z jedničky se stane dvojka, z dvojky trojka atd. Je to pořád dokola a není tam nic nového ale vůbec nic. Jak to dopadne se dá uhádnout už od začátku takže je to o ničem.

Výstřely v Mariánských Lázních (1973)

Na to, že děj se odehrává tesně po skončení války se mi zdá, že je tam až moc klid všude. Navíc se do filmu míchají vzpomínky vyšetřovatel což vnáší do snímku poněkud chaos.:(