Adela show (2010) (pořad)

Priemerná talkshow, ktorá musela byť vysielaná v širokouhlom formáte aby sa tam zmestil Adelin neuveritelne veľký nos. Z počiatku dosť suché a trapné, ale tento problém celého formátu prerazil Karel Gott, ktorý ako hosť zaručil show doposial najvyššiu sledovanosť. Ale po fiasku v jeseni 2010 keď show začínala a nemala veľkú sledovanosť si Adela dáva dobrý pozor koho si do svojej show pozve.

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

Tohtoročný výber finalistov bol dobrý až na Šepsa, nechápem prečo ho Habera poslal ďalej. Asi nám Palo senilnie. Ale Šeps to bola katastrofa! veď ani nevedel čo sa deje, bol večne zhulený a mimo. Ale ajtak naši "lídri" na televíznom trhu by mohli prísť z niečim novým konečne, predsa len superstar tu bola mnohokrát. A čo tam robil Rytmus preboha? ten cigán ani nevie spievať len trapošiť... a to poriadne. NEZNÁŠAM HO! bol najslabší článok celej poroty ako Šeredová v talentmanii, dva vymleté mozgy čo sa hrajú na hudobných znalcov. Ale Palo nahodil svoj porodcovský štandard a drží úroveň celej show. Osvaldovej ironické reči tiež boli na mieste. Helena Zeťová bola priemerná porodkiňa, ale aspoň bolo na čo pozerať keď si dala výstrih po pupok :D Ale tento ročník bol určite slabší než prvý federatívny rok.

Počátek (2010)

Chrisa Nolana ako režiséra strašne obdivujem a po tomto filme ho budem obdivovať aj ako scenáristu. Film spôsobí že všetko do seba zapadá tak ako má. Celkom jednoduchá zápletka rozdelená do troch fáz a pri tom všetci spia. Ale podobnosť z Matrixom nezaprie, lenže tento snímok na rozdiel od Matrixu mal lepšiu réžiu, no snáď sa Chris dočká zlatého nudistu...niekedy. No dúfajme, niekde som počul že chce režírovať nejakú variáciu na film Letec, asi to bude zámer o oscara.

Sociální síť (2010)

Odvtedy čo som videl tento film tak mám k Markovi Zuckerbergovi obrovský odpor. Ale po filmovej stránke slušne odvedená práca. Sfilmovanie najmladšieho miliardára, zlodejíčka hmm? Celý čas som sa nudil, ale to asi každý pri biografických snímkoch. A vôbec nechápem prečo vyhral Trent Reznor "oscara" za hudbu. Proste filmová akadémia UŽ nemá už úroveň!

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

To že Pixar nikdy nešliapne vedľa, na to som si už zvykol, tento film tiež nieje výnimkou! Príjemne nostalgický snímok pri ktorom som si zaspomínal na svoje staré hračky. Trojka určite sériu nezahambí, skôr naopak. Prvotriedny scenár, špičková animácia, ale Newmanova hudba na mna pôsobila občas rušivo, ale skutočne len občas :) A Buzz prepnutý do španielčiny je podľa mna najlepší moment filmu.