Fast & Furious: Supercharged (2015)

Hustý :-DDD Akce pro fanoušky F&F a lá staň se přímým divákem. To muselo stát peněz :-D Samozřejmě nechybí ani typicky klišácké kecy, polonahé tančící děvy, 3D záběry, kdy se člověk zadusí z pálených pneumatik a jak jinak než Vin tvrďák skákající z metru okýnkem přímo za volant. Stojí se za to podívat, ať víme, o co tady bez Holywoodu přicházíme. Zkrátka GTA ve 3D ;.-)

Riddick: Temná hrozba (2004)

Animace typicky americká - takže děs, dabing americký - takže bída, příběh...promiň Vine...hrůza. Úplně z jinýho kousku alternativního vesmíru Riddicka ;-) Ale když se na to člověk dívá, aniž by znal Riddicka, tak typická uhozenost kreslených obrázků, jakoby to kreslili učni. Říct o tom, že je to anime, Japonci by se obraceli v hrobech...

Taneční akademie (2010) (seriál)

Není ničím výjimečný, pouze tím, že je o baletu.

Dallas 63 (2016) (seriál)

Já bych minulost neměnila. Cokoliv jsem udělala, bych udělala v danou chvíli znovu. ;-) Vše má svůj účel a svůj dopad v přítomnosti. Chcete změnit přítomnost? Změnte ji teď a tady, aby budoucnost byla o to lepší :-)

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Spravedlnost je mnohotvářná. Právo však každý musí hledat především sám v sobě. Ten, kdo bez viny, ať hodí kamenem. Kdysi se lidé obraceli na spravedlnost prostřednictvím boha...ať už v souboji na život a na smrt nebo torturou (právem útrpným)...a doufali, že takto vykonávají tu nejvyšší spravedlnost. Když bůh padl, přišla spravedlnost lidská. V očích zákona jsi vinen před soudem. Boje francouzských revolucionářů však spustila lavinu lidských práv. Spravedlnost je dotvářena obhájcem, tedy tím, kdo zná zákonné právo. Avšak vždy, u každého soudu, u každého rozsudku je soudce. Ten nejvyšší. Nakolik dokáže soudce konat spravedlnost? A ve jménu čeho? Film má pomalu plynoucí jednoduchý příběh. Pozorujeme však, že lidé-porotci, co zastupují v Americe soudce v otázce viny, jsou stále jen lidmi. Kolik xenofobie, kolik předsudků, kolik zlosti si vezmou sebou při rozhodování o svobodě a životu jednoho člověka? Existuje alespoň jeden z nich skutečně soudný?

Multi-Facial (1995)

:-D Vin byl roztomile sladkej :-3 Mám pocit, že to ani nemusel hrát, že je zkrátka takový. Jj cool týpek.

xXx (2002)

Ta Praha je ale nebezpečná, co? :-DDD Když se takhle natočí Mission Impossible nebo Bond, tak všichni to opěvují. Není to o nic horší než Cruise nebo Craig. Díky, Vine, za záchranu Prahy :-D

Into Pitch Black (2000) (TV film)

Co to jako mělo být? Dlouhý trailer na Pitch Black? Vymodelkované, Blair Witch a hrátky studentů >.< Kdyby to bylo animované, zasmála bych se. Po tomhle jsou všechny filmy dobré :-) Těšila jsem se, že je nakonci aspoň zabijou...