• Krátkometrážní

Správně praštěný holky (2007)

Taking 5. Tohle byl můj oblíbený film před pěti lety. Hrozně se mi líbil Eric Dill a zbožňovala jsem tu písničku "Kidnap my heart".

V těle boubelky (2009) (seriál)

Mám za sebou první sérii. Je to milá oddechovka, která ničím neuráží a ani se trapně nevnucuje, příjemně se na ni kouká.

Už nechci být tlustá (2000) (TV film)

Lidé jsou tlustí, Christie je tlustá, ano, je mi líto. Ale proč operace? Chápu, že je už extrémně obézní a jde jí o život, ale takový drastický zákrok mi přijde moc. Jak to někdo může nechat zajít tak daleko.. Zdravá strava a pohyb - Váš budoucí nejlepší přítel. To mi zní líp než do sebe nechat řezat. A český dabing to celé zabil.

Útěk do divočiny (2007)

Nápad byl zajímavý. Jen celý film byl trochu uzívaný, chybělo mi napětí a taky trocha akce. Dávám 4*, protože mě jinak docela chytl za srdce, ale znovu ho vidět nemusím.

Netvor (2011)

Jiné zpracování krásky a zvířete. Poměrně hezké. Ale Alex Pettyfer, Patrick Neil Harris, Vanessa Hudgens a Mary-Kate Olsen v jednou filmu? Trochu divné. Mám ráda Alexe Pettyfera a takhle jsem ho zrovna vidět netoužila..

Cashback (2006)

Zajímavý film, hezky natočený, moc se mi líbilo, jak do toho celý film hlavní hrdina vyprávěl. Trochu jsem váhala nad ***/****, přiznám se že proto, že mi nebyly moc příjemné ty "prsaté" scény, ale jako celek je to milé, neurážející. Takže nakonec 4 *.

LOL (2012)

Francouzskou verzi z roku 2008 jsem ohodnotila dvěma hvězdičkami, moc mě nezaujala, ze začátku to vypadalo, že tady to bude stejné, mimochodem Ashley Greene mi absolutně nesedla do role, nejvíc mě okouzlil Douglas Booth, ale Demi Moore byla také až neuvěřitelně okouzlující, stejně tak překrásná Ashley Hinshaw. Líbila se mi i hudba - Somewhere only we know, Heart on fire,.. Možná je to překvapující, filmu dávám 4*.

Pět týdnů hladu (2007) (TV film)

Dvě novinářky se rozhodnou zhubnout drastickými dietami za pět týdnů na velikost nula. Je vidět, jak snadno hubnutí pohltí naprosto zdravého člověka a jak snadno se dá vypěstovat porucha přijmu potravy. Myslím, že takový dokument je ojedinělý a určitě si zaslouží pozornost.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

"Here piggy pig pig." Wow, tohle je něco úžasnýho. Jiné hodnocení než 5* v tomhle případě ani nejde. Úžasná atmosféra, scénář, prostředí.. Musím přidat pochvalu za výběr herců, pro mě byli neokoukaní a myslím, že do rolí perfektně zapadli. Taissa Farmiga mě totálně okouzlila hned po několika prvních minutách a Evan Peters byl dokonalý, všechno jsem mu uvěřila a hltala každou vteřinu, kdy byl na scéně.